• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per here te fundit

DarkLord

Silence is Golden!
...sallate çezar, dhe nje supe me brokoli.
Po i le vend darkes, sepse do jete e fuqishme ne tavoline, ne degjim me muzike live dhe pastaj....
 

Tip

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare keni ngreni per here te funditPO ne Tirane di gje a ka Hard ROck Cafe? Slashe njeri pa pyetur vjet se mkish lene porosi shoqja ti blija nje bluze atje.. Ben koleksion nga gjitha shtetet, ama asnje se njihte si cafe?? :O

Une hengra nje embelsire tani npik mgjesi.Sugee/suji quhet..
ka qen nji te libri universitar
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Sonte a?! :unsure: :lol:lool
 

Baboon

🌡️
Mish😁 I gotë plot
 
  • Haha
Reactions: Vie

Baboon

🌡️
Baby french patatoes
Where the hell is the fk ketchup?!

Why always is done every time I like to eat this crappy fk food???

/Me acting like a furious husband that just came back from work 😝😜😅
 
Top