• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per here te fundit

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Bizele,turshi,djathe.
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Lol une harroj te ha buk,vetem ma kujton mami...

Kam ngrene trahana
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Sot hengra disa lajme te shpifura te perziera me meskinitet,rruges gelltita dy femra te ipnotizuara nga smartfoni,pastaj mbusha barkun me pak iç korrupsionit neverites,perserites.Kete ushqim,te quajtur "progress" nga kapitalistat e medhenj kurre pozitiv asnjehere kreativ ,qe ka realizuar dinamika dominuese kaq impersonale e antropologjikisht preokupuese,e refuzoj me ato pak forca qe me kan ngelur i bindur/mundur se njerezimi sot eshte nje arne ne prapanice e civilizimit.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

nje hamburger.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Coca cola haet apo pihet ? Se kete kam para une tani :p
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

kikirika

mesazhi eshte shume i shkurter... blla blla blla
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Nje katrore te vogel cokollat Godiva.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

kos me frute
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

buk djath salcice vez ulli :D..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Biftek & sallatë...
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Qorbe peshku...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

ta them apo mos ta them? ..................................................prap kos me frute (heren e fundit ama )
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Kam ngrene...


dhe kam pire...

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Cfare nuk kam ngrene sot :p
SI derrkuce i kam marre kalorit per gjtihe javen ahahahhaahhaha.
nejse sa mos me dale jashte teme:

Sallat,veze me gjalp..birre :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Ja po ha nje cop hallve tani.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Nje cop mish :peshk:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Goji berries...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Bakllav immmmmmm mjami mjami:p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Cik sallam pule :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Nja dy thele mish ;)
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

1 dardhe.

Mesazhi juaj eshte shume i shkur....
 
Top