• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per here te fundit

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

:yum:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

rrush..

 
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

kur tkap fiksimi
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Spianq ,djathe .
Ftova e i person ,te vinte te hante me mua,por serdhi hahahahaha
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Sallate patllixhanesh ne grill
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

oriz te pergatitur me karkalec deti dhe kungull gjelle ...kisha kohe pa e bere..
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Nuk e di pse, por kam ngrënë tani 7 tranguj, dhe nuk e di te cili numër do ndaloj.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

cfar eshte tranguj?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Kjo per heren e fundit sikur te fut friken , me mir do ishte per darke ,drek apo mengjes :mace:

nejse un per drek kam ngren ,pilaf , mishe viqi , pomfrit, sallat ..me beft mir ishalla:manikyri:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Piva nje gote qumesht.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Piva nje babycino lol dmthn capucino pa kafe por me kakao lol per njerez qe sduan kafeinen si puna ime:)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Nje rrush qe me "thartoi", sa me zor po pres te gdhi e nesmja se do iki tja hudh ne kok atij dyqonxhiut
 

Marla

VIP
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Sapunin per djathe. Kishin te njejtin shije vetem se me dolen pocat ne fund.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

une sonte nje supe te thjeshte te prer me limon ..mmmm e lehte,e ngrohte meqense i ftohti ka nisur marshimin ...e athet ..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Nje kshu...
 
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Nje kofshe pule te pjekur me pak sallate marulesh... ja iku e ky vakt,shohim neser tash! :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

qaj me 6 biskota integrale ..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

:)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

brioche .....e kafe a gogoooo
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Ca teme koti ... hajt postojme ca te dali perpara lol

zhdukini mer kto tema per numer !
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare keni ngrene per here te fundit

Ca teme koti ... hajt postojme ca te dali perpara lol

zhdukini mer kto tema per numer !
haha
E ke parasysh ndonjeher kur je ne shtepi te duket sikur do te hash dicka por s'e di cfare? Shkon e hap frigorifer e bufe me pare cfare ke.
Ja,kjo tema te ndihmon te kesh ide cfare mund te hash, Lol
 
Top