Cfarë kërkoj unë nga Qeveria ime?

Levina

L.E.V.I.N.A
Ka njerez qe duan qe qeveria te detyroje çdonjeri per pune, te shtrengoje dhe te denoje ate qe spunon, te tjere njerez duan qe qeveria te rregulloje jeten e cdo dite, te mbroje, te paguaje, te ndaloje e te shtyje cdo gje...etj etj

Une do kerkoja vetem dicka, qeveria ime te pergatiste dhe te zbatonte ligjet, ky eshte sherbimi me I madh qe mund te beje per mua dhe per shume te tjere
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Te legalizoje plazhet nudiste dhe shtepite publike... u meru populli tek liqenj artificial tu pergju ciftet...:)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dua qeveri me njerez real, jo qeveri kukell.
 

ZHIGO

...
Politika atje nk ndryshon me kete ketu, perderisa politikanet e mendojne si biznesmen veten dhe si biznes postin qe kan dhe jo ti sherbejne popullit.

Por ne gjithe keto vite populli si atje e si ketu nuk ndryshon. Para pelqen ta haj sa krahu gjithmon e te kenaqet me nje kore buk.
 
Top