Cfarë kërkojnë femrat tek meshkujt?

Peperina

Larg shume larg
Kur lexoj meshkuj qe thon vec lek e sekez me vjen tja fus nje shkelm mu aty ku s’thuhet.🙄

Femrat duan vetem te jeni burre me dy RR . Pra me qën besnik i fjales se dhene se nuk na jan tha duart te na mbani ju me lek. Dhe per sekez ka burra plot .🤭
Po ku ka sot aman . Me besnik Eshte qëni se njeriu (mashkulli ne kte rast ) . 😬🙈
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Wondering: Why should we ask for smth from men, by the way?🤷‍♀️
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te na bejne kafen ne mengjes,te na sjellin noj gote uji, te na gatuajne nganjehere.
ja kshu gjera te thjeshta.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
edhe po ti lajne enet, tenxheret dhe kusijat mas drekes..... juve grate nuk jeni kondra apo jo? :p 🖐:love::love::love:
Doja ta citoja ne fakt. por Thash po e le 😅

Mendoj se ska aagje te jashtezakonshme ne larjen fshirjen gatimin kafen.
Perkundrwzi... robi e ka kenaqesi ti bejne bashke cdo gje 😁
 
Top