'Çfarë lloj nëne je ti që vesh minifund?', Arbana nuk ia kursen përgjigjen ndjekësit

NeVertiti

~Kohe & Stine~

'Çfarë lloj nëne je ti që vesh minifund?', Arbana nuk ia kursen përgjigjen ndjekësit​

-640-0-5fd0bacce0567.jpg
Instagrami i ka kujtuar Arbana Osmanit një udhëtim të bërë 4 vite më parë në Shën Petersburg. Arbana e quan këtë qytet një ndër më të bukurit në botë dhe që duhet vizituar patjetër.
-640-0-5fd0baa8368a1.jpg
"Instagrami më kujtoi që sot 4 vite më parë, kam vizituar për here të pare nje nga qytetet me te bukura ne bote, nje perralle, nje enderr, nje “must”; Shën Petersburg. Mezi po pres të shkoj sërish", shkruan Arbana.
Mirëpo ndonëse me postimin e saj Arbana kishte për qëllim të sugjeronte një vend për të vizituar, një ndjekës e ka paragjykuar për stilin e veshjes, ku ende në Shqipëri është tabu zbulimi i pjesëve të trupit.
-640-0-5fd0baa7cdf05.jpg
“Çfarë lloj nëne je ti që ke veshur dhe vesh gjithnjë minifunde?”, shkruan ndjekësi, të cilit Arbana iu përgjigj shkurt: "Një nënë shumë e lumtur".
-640-0-5fd0baa793327.jpg
-640-0-5fd0baa793327.jpg


-640-0-5fd0baa713e65.jpg
-640-0-5fd0baa7699b2.jpg
zeromedia .al
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po pra cfare nene eshte kjo qe vesh minifund dhe nje koment idiot nga nje idiote meritonte te ishte kronika dites lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pyes veten,sporadik mendimi,apo nga nje mentalitet qe akoma ne shqipet nuk arrijme ta kaperdijme?!
Dua te shpresoj ne te parin.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cfare nene :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Gabim une hy vete te pjesa me mire lisco se me brek ?thjesht e solla si shembull per 1 minifund behet nami femer eshte edhe arbana do te reklamoj shalet e saja te shtrembta
Kurse mua me" shqeteson "fakti qe kjo zero media paska per te ngel fiks sic ka zgjedh e emrin,,,,zero me xhufka lool
 
  • Haha
Reactions: TnT

Guest

Antarë i Respektuar
Mos na i sillni dhe ktu ne forum kto vipat ?se sesht se na interesojne. Pak na dalin nga do qe te hyjme na i sillni dhe ktu ?
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Gabim une hy vete te pjesa me mire lisco se me brek ?thjesht e solla si shembull per 1 minifund behet nami femer eshte edhe arbana do te reklamoj shalet e saja te shtrembta
Ja nje koment qe meriton te shtohet te artikulli pas asajt te fanses ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Pse ça ka per tu habit ? Te veshesh mini nuk domethen me qen kur-ve. Mos lini nam. Jam dakort qe cdo gje me moshe po veshja nuk te heq vleren e te qenurit nje nene shembullore.
fundja mu po nuk me tha gje ky qe kam ne krah sme plas shume ca thon dynjana. Jo per gje po dhe e kulluar te jesh do ken gjithmone Dicka per te then .:D

p.s veshja e saj per syte e mi Eshte ? edhe Eshte e kohes edhe tani .
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Faqet ket pun kan per tu kap mbas bishtit me bo lajme pak pa lidhje sepse ai minifundi per mendimin tem nuk e nxjerr jasht etikes se veshjes .
 

Hope

◕‿◕
Pyes veten,sporadik mendimi,apo nga nje mentalitet qe akoma ne shqipet nuk arrijme ta kaperdijme?!
Dua te shpresoj ne te parin.
Nuk besoj qe eshte sporadik, ka akoma njerez qe mendojne qe mund te gjykojne tjetrin vetem se eshte figure publike.
Une se njoh kete zonjen, se di as me ca meret e as si vishet zakonisht. Me ca foto ka nxjere aty sme duket asgje e ekzagjeruar apo provokative.
 

MrCool

Old School.
Aman Jetmira, se me sexy e kam une shalen po e rrujta se kjo ??
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Mbyllni syte ju qe sju pelqejne shalet pune e madhe se jam mami. Kam qefin tim kam jeten time ?????Screenshot_20201217-143402_Gallery.jpg
 
Top