Cfare mendimi keni per djemte e forumit?

Shej

Sirius
Korigjimi nuk pranohet ... :p

i shemtut jam, por nuk po me kujtohet kush me thoshte cokollat dikur... :p


mos ja fut kot... une cokollate ty apo ti mua :p lol lol

shif se ke bere lemsh gjithe temat dhe merzitet didi per libidoizem pastaj, vetem ke tema e cifteve te javes lejohen keto puc pucet javore :p

@Dying_Poet eshte king o goca ne sulm kapeni lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
mos ja fut kot... une cokollate ty apo ti mua :p lol lol

shif se ke bere lemsh gjithe temat dhe merzitet didi per libidoizem pastaj, vetem ke tema e cifteve te javes lejohen keto puc pucet javore :p

@Dying_Poet eshte king o goca ne sulm kapeni lol
Ti je diell! Nuk te afrohesh dot se te shkrin 😜

ku i ke puc pucet mi ? 😁
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pyetje per 1 milion
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Si llokuma. :p
ajt ajt o llokum...haaahahah
Se tani kur do vi un ti duhesh mu kon n'maksimum
E tani un kur do vi dua t'rri deri n'mengjes
Dua te shikoj se c'me tregon ni sweet fuckin' ass 😂😂
Ps: mos i kujto kenge Shazamit pls 😂😂😂
 

Baboon

Relax
Mo mire për gocat e forumit, qoftë ene çik jashtë vijës partisë 😜😂
Se me i bo noj çuni komplimete në ditët që jetojmë 😜🤦‍♂️

P.S Para partizoni ❤
 

kitrra 123

plak gjufurrak
S'i s'na hoqet njeher nga mendja e goja aman edhe ju 😊 desh na mbyti lemza ;)
 
Top