Cfare mendimi keni per djemte e forumit?

Desa

Felix - Culpa
Ende nuk e kam të plotë imazhin se kush janë djemtë e forumit!
Ka që janë dhe sillen sikur ?
Ata që janë = si shpirt
Ata që sillen = u kam lakmi delikatësinë djaloshare ?
 

Mogli

Be good or be good at it
Ende nuk e kam të plotë imazhin se kush janë djemtë e forumit!
Ka që janë dhe sillen sikur ?
Ata që janë = si shpirt
Ata që sillen = u kam lakmi delikatësinë djaloshare ?
@Frank ate 3 per ty e ka se te mendon sikur je djalosh akoma hahahaha
 
Fiks 2 or? Sa na caktoj ajo, su bene as 2 min kur mle:(

Sta fal!
lol
Mos me bej te ndahem prap se pak ore kam qe jam martu lol
 
  • Haha
Reactions: NGU
M

Morfina

Sbesoja tkishte kaq ndikim kjo habija jeme
Gjithsesi ashtu mu duk e arsyshme me e dhan
Me vjen mire qe e quan ndikim ndoshta dhe te duhej ta shikoje te tille :).

thjesht kurioze cdo thoje :). ✌️
 

elle

Chill
jo frank ne kuptimin i kan shtyp grat jan te friksuar sreagojn fare lol
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
jo frank ne kuptimin i kan shtyp grat jan te friksuar sreagojn fare lol
Pikerisht pra, prape ashtu i bie qe na kane shtyp e ti qe erdhe vone nuk gjete gje per te shtypur si grua qe je.????
 

elle

Chill
un sdu me shtyp dua tme shtypin lol

sme interesojn ata qe shtypen kollaj :p
 
Top