Cfare mendimi keni per djemte e forumit?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sidomos ky Jordani, eshte me tangerlleksi ktu! :lol:
 
jo frank ne kuptimin i kan shtyp grat jan te friksuar sreagojn fare lol
Vallaj kisha reagu po jam martu dhe sdu me u mor me beqaret se kam grun xheloze lol
 
@Daisy me lejon te flirtoj pak me grat e tjera sa per te mbajt gjall teknikat?
 
Top