Cfare mendimi keni per djemte e forumit?

Ja gojet e liga.... e bej mos e merrni mesysh
@Daisy lol
 

NGU

Wild child full of grace
Mos i pafsh dy here. Lol
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Gezojne respektin tim per aq sa i kam ndesh ketu.Ne fund te amo e fundit nuk me interesojne jashte kesaj jete ketu.Per ate qe japin,jane mjaft argetues,mirekuptues dhe joparagjykues.
Kane humor te bukur dhe te holle pothuajse te gjithe por ne menyra te vecanta.
Mbi te gjitha njohin kufinjte e marrdhenies virtuale dhe nuk shkelin ne toke te minuar??
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Gezojne respektin tim per aq sa i kam ndesh ketu.Ne fund te amo e fundit nuk me interesojne jashte kesaj jete ketu.Per ate qe japin,jane mjaft argetues,mirekuptues dhe joparagjykues.
Kane humor te bukur dhe te holle pothuajse te gjithe por ne menyra te vecanta.
Mbi te gjitha njohin kufinjte e marrdhenies virtuale dhe nuk shkelin ne toke te minuar??

mos ishte sarkazem kjo e fundit lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ka disa pshm qe kan ëndrra? ,disa kan preferenca shale( e di vet ai se kush eshte ?) disa vuajn per dashuri?,ka nga ata qe e mbajn veten prift me namuz ose nikoqir ? .Disa e kan lenduar Hilan duke e lën që ditën e parë të çiftëzimit,ah sa dhimbje thuaj ??.E keshtu me kan kthyer ne Transe ?, po as Transe nuk me lan rehat ?? .
Ja pak a shume ky eshte mendimi im ?....


Ps: jane te mire mezi i kemi ,pertej shakave qe kam perdorur me siper ,çunat jane te mire ,te edukuar ,ne shumicen e rasteve tolerant,e shprehin lirshem mendimin edhe kur nuk duhet? .Kan humor shume dhe pozitivitet .Me pak fjale i japin shume alegri dhe gjalleri forumit.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ka disa pshm qe kan ëndrra? ,disa kan preferenca shale( e di vet ai se kush eshte ?) disa vuajn per dashuri?,ka nga ata qe e mbajn veten prift me namuz ose nikoqir ? .Disa e kan lenduar Hilan duke e lën që ditën e parë të çiftëzimit,ah sa dhimbje thuaj ??.E keshtu me kan kthyer ne Transe ?, po as Transe nuk me lan rehat ?? .
Ja pak a shume ky eshte mendimi im ?....


Ps: jane te mire mezi i kemi ,pertej shakave qe kam perdorur me siper ,çunat jane te mire ,te edukuar ,ne shumicen e rasteve tolerant,e shprehin lirshem mendimin edhe kur nuk duhet? .Kan humor shume dhe pozitivitet .Me pak fjale i japin shume alegri dhe gjalleri forumit.

ketu Jane gjithe keta ?
Pse nuk I kam lexuar une ?lol
 
Turp t'ju vij qe shani meshkujt e ketij forumi
ju duheni dhunuar
 
Top