Cfare mendimi keni per djemte e forumit?

Lauri

Anunnak
Nga komentet duket sikur femrat jane ketu per mhb mes tyre.
Sa interesant do ishte forumi pa kto sokola ktu, qe ju po shani??
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Nga komentet duket sikur femrat jane ketu per mhb mes tyre.
Sa interesant do ishte forumi pa kto sokola ktu, qe ju po shani??
Jazek ,po Zenua mbajti fjalim 2 faqe per ju ,pavarsisht se dhe ju negativa jeni me ne nga tema jone ?.....ama te pakten nje duartrokitje e meritoja ??
 
Top