Cfare mendimi keni per djemte e forumit?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
PEr disa miq te mi, qe kam mbi 8 vjet qe i njof kam shume konsiderate, ka dhe tjere miq qe kam me pak kohe qe njof dhe eshte nje nder per mua qe i njof dhe jam ne miqesine e tyre.
PEr Tjeret respekte ,antar te nderuar e te respektuar nga ana ime!!
 

JordanBelfort11

I am watching you!
090AA3DC-A931-45DC-A432-79027549302A.jpeg
 

Katil

Antarë i Respektuar

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ca jane boring, te vejne ne gjum....ca jane fun 😛
 
Na marrshi te keqen, u bot ju 😎
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Ka disa pshm qe kan ëndrra😂 ,disa kan preferenca shale( e di vet ai se kush eshte 😂) disa vuajn per dashuri😝,ka nga ata qe e mbajn veten prift me namuz ose nikoqir 😝 .Disa e kan lenduar Hilan duke e lën që ditën e parë të çiftëzimit,ah sa dhimbje thuaj 😝😂.E keshtu me kan kthyer ne Transe 😝, po as Transe nuk me lan rehat 😝😂 .
Ja pak a shume ky eshte mendimi im 😝....


Ps: jane te mire mezi i kemi ,pertej shakave qe kam perdorur me siper ,çunat jane te mire ,te edukuar ,ne shumicen e rasteve tolerant,e shprehin lirshem mendimin edhe kur nuk duhet😛 .Kan humor shume dhe pozitivitet .Me pak fjale i japin shume alegri dhe gjalleri forumit.
perlaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 kush e di sa spat kam qn ketu 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Top