• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

Vinjol

Status offline...... KÇK
SI mendoni i kena ndopak Passionante Qikat ne forum ???

Si mendoni Ju Miq :D
 
Redaktimi i fundit:

Vinjol

Status offline...... KÇK
Si shpirt jane!
LExoje mire pyetjen spo ve njeri ne dyshim a jane si shpirt a sjane se ska femra te shemtuara sot te gjitha si shpirt jane.........
 

N0

Ding Ding!
LExoje mire pyetjen spo ve njeri ne dyshim a jane si shpirt a sjane se ska femra te shemtuara sot te gjitha si shpirt jane.........
Une lexova titullin, megjithate ke harru me fund, Si mendoni ju miq?
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
u be :D

SI mendon ti frank a na thua nji emer pasionanteje ktu ????????????
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Sen te hajrit ska prej teje, tkisha propozu mu martu me naj dreq, ama kusheri mes veti e sban.
Kush tha qe i iam kusheri jam tu fol me ni dreq ka koh jena bashk
Ta tham ni gja xhan ofendom mu ban shaka ama familje mos prek se nje pjestar kusheri dmth ka 50 vjet e tjert meshum i vogel je me fan kto☹
 

Vvetoni

Larguar
Kush tha qe i iam kusheri jam tu fol me ni dreq ka koh jena bashk
Ta tham ni gja xhan ofendom mu ban shaka ama familje mos prek se nje pjestar kusheri dmth ka 50 vjet e tjert meshum i vogel je me fan kto☹
Eh more me kan po foli edhe une, hajgare ke.

Sot dy here e zuna veten tu ju tregu njerezve qe po baj hajgare. A do me than kjo qe jam plake?
 
Top