• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Me zuri syri kete teme..
hapa ca faqe nga 14 qe ishin, pervec njeres qe ishte pothuajse e fshire ne shume te tjera vihej re "vleresimi" juaj per gjinin tjeter...
"Shume bujar, te sinqerte dhe shume te "sigurte" ne ate qe keni perceptuar nga gjinia tjeter.."
Fjalet e juaja len pas nje mjergull qe ndan pikveshtrimin e dy boteve "femer" "mashkull"...
 

Jetmira

..........
Sipas meje femrat ndahen në 2 kategori.

-Kulçedrat.
Femrat që duken si të ashpra,por kanë shum mirësi brenda tyre.

Engjellushja
Femrat e tilla duken si të pafajshme,por janë shumë shumë të poshtra.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Sipas meje femrat ndahen në 2 kategori.

-Kulçedrat.
Femrat që duken si të ashpra,por kanë shum mirësi brenda tyre.

Engjellushja
Femrat e tilla duken si të pafajshme,por janë shumë shumë të poshtra.
ti cila je?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Femrat e forumit jan shume te veçanta .Gjithsecila te ben ta duash per menyren e veçant te karakterit ,opinionit dhe menyren e te shprehurit te mendimit qe kan.Love u girls ❤
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Qe i kemi pa ne foto nk diskutohet, por kjo pune qe e nxoren dhe zerin ishte fantastike.

Pa dyshim jane t mrekullueshme ne formen sic dine ata me se miri.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
He pra se edhe natyra shkrete e ka i ligj perjashtimi :p
Dmth une sjam kot , jam me keq lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Te mira jane...:)

vene vene..:p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

kitrra 123

plak gjufurrak
Kemi ketu goca me kapacitete intelektuale dhe fizike.
 
Top