• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

Landa 1

Antarë i Respektuar
Toke ktu .👋P.s dhe un flas po jo saher .
Ky eshte realiteti, une hyj tek vajzat, por per një shoqeri te shendosh duhet te shkruaj mendimi e drejt per te pasur nje shoqëri te shëndosh, e di që nuk i japin rendesi cfare shkruaj , rendesi per mua nuk jane "like" por qe i lexojne dhe nje dite vjen dhe reflektojnë.
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Ky eshte realiteti, une hyj tek vajzat, por per një shoqeri te shendosh duhet te shkruaj mendimi e drejt per te pasur nje shoqëri te shëndosh, e di që nuk i japin rendesi cfare shkruaj , rendesi per mua nuk jane "like" por qe i lexojne dhe nje dite vjen dhe reflektojnë.

@Landa 1 nuk ishte ironike zemer.:)
Un te Thash Jam dakort me mendimin tend 100%.

Te jesh banale ne radhe te pare te humb ai gram femminilet per vete leje pastaj si duke ne syte e te tjereve.

Un Thash ndonjehere Jam se Jam pak çun harram nga Karaktere po e mira Eshte qe ta éliminoj dhe ate % qe flas .:)
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
@Landa 1 nuk ishte ironike zemer.:)
Un te Thash Jam dakort me mendimin tend 100%.

Te jesh banale ne radhe te pare te humb ai gram femminilet per vete leje pastaj si duke ne syte e te tjereve.

Un Thash ndonjehere Jam se Jam pak çun harram nga Karaktere po e mira Eshte qe ta éliminoj dhe ate % qe flas .:)
Po , faleminderit .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pershtypja ime eshte disa perdorin fjale vulgare dhe me e keqja eshte se i shoh qe nje pjese e antareve ju cojne shenja zemre , puthje etj... sikur ka thene ndonje gje te bukur .... o zot vere dore.
Ne internet per disa eshte krenari te sillesh si çun harram.
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Ne internet per disa eshte krenari te sillesh si çun harram.
Lega
Per disa eshte ceshtje karakteri.
Dihet, nuk mund te jem kudo dhe me kedo "cun harram" sepse egzistojne rregulla ne shoqeri.
Por e imja pershembull nuk eshte shtirje, nuk eshte mask e jo mo ta konsideroj krenari.
Perkundrazi... eshte goxha problem sepse batutat dhe paragjykimet nuk kursehen.
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Ne internet per disa eshte krenari te sillesh si çun harram.
Cdo fjale é interpreton deformon si te dush ne internet @Legally_Sweet
Ktu cun haram ka plot po nuk shihen si dele e zeze psh .
Ka tjeter kuptim . Psh e kunderta e asaj vajzes se mamit .
Nuk di a m kuptove .
Ose e then ndryshe e zhdervjellet pak me shume se cduhet.
Ne moshen me délicate te jetes time pikerisht ky karakter mé nxorri faqebardhe.

Dhe s’ka lidhje fare me fjelorin banal.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Cdo fjale é interpreton deformon si te dush ne internet @Legally_Sweet
Ktu cun haram ka plot po nuk shihen si dele e zeze psh .
Ka tjeter kuptim . Psh e kunderta e asaj vajzes se mamit .
Nuk di a m kuptove .
Ose e then ndryshe e zhdervjellet pak me shume se cduhet.
Ne moshen me délicate te jetes time pikerisht ky karakter mé nxorri faqebardhe.

Dhe s’ka lidhje fare me fjelorin banal.
Ti e ke fjalen per tomboy, i thone anglezet, qe s'ka asgje te keqe. Ndersa une e lidha me femrat qe kane nje fjalor qe ja u kalojne edhe meshkujve. Mua personalisht s'me pelqen (as tek meshkujt, as tek femrat) por secili ka terezine e vet kshu qe as nuk me prish pune nga ana tjeter. Thjesht ra muhabeti.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Sidomos kur zihemi njera me tj aty jemi goxha shpirt lol
 
Top