Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

Landa 1

Antarë i Respektuar
Toke ktu .?P.s dhe un flas po jo saher .
Ky eshte realiteti, une hyj tek vajzat, por per një shoqeri te shendosh duhet te shkruaj mendimi e drejt per te pasur nje shoqëri te shëndosh, e di që nuk i japin rendesi cfare shkruaj , rendesi per mua nuk jane "like" por qe i lexojne dhe nje dite vjen dhe reflektojnë.
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ky eshte realiteti, une hyj tek vajzat, por per një shoqeri te shendosh duhet te shkruaj mendimi e drejt per te pasur nje shoqëri te shëndosh, e di që nuk i japin rendesi cfare shkruaj , rendesi per mua nuk jane "like" por qe i lexojne dhe nje dite vjen dhe reflektojnë.


@Landa 1 nuk ishte ironike zemer.:)
Un te Thash Jam dakort me mendimin tend 100%.

Te jesh banale ne radhe te pare te humb ai gram femminilet per vete leje pastaj si duke ne syte e te tjereve.

Un Thash ndonjehere Jam se Jam pak çun harram nga Karaktere po e mira Eshte qe ta éliminoj dhe ate % qe flas .:)
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
@Landa 1 nuk ishte ironike zemer.:)
Un te Thash Jam dakort me mendimin tend 100%.

Te jesh banale ne radhe te pare te humb ai gram femminilet per vete leje pastaj si duke ne syte e te tjereve.

Un Thash ndonjehere Jam se Jam pak çun harram nga Karaktere po e mira Eshte qe ta éliminoj dhe ate % qe flas .:)
Po , faleminderit .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pershtypja ime eshte disa perdorin fjale vulgare dhe me e keqja eshte se i shoh qe nje pjese e antareve ju cojne shenja zemre , puthje etj... sikur ka thene ndonje gje te bukur .... o zot vere dore.
Ne internet per disa eshte krenari te sillesh si çun harram.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Ne internet per disa eshte krenari te sillesh si çun harram.
Lega
Per disa eshte ceshtje karakteri.
Dihet, nuk mund te jem kudo dhe me kedo "cun harram" sepse egzistojne rregulla ne shoqeri.
Por e imja pershembull nuk eshte shtirje, nuk eshte mask e jo mo ta konsideroj krenari.
Perkundrazi... eshte goxha problem sepse batutat dhe paragjykimet nuk kursehen.
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ne internet per disa eshte krenari te sillesh si çun harram.
Cdo fjale é interpreton deformon si te dush ne internet @Legally_Sweet
Ktu cun haram ka plot po nuk shihen si dele e zeze psh .
Ka tjeter kuptim . Psh e kunderta e asaj vajzes se mamit .
Nuk di a m kuptove .
Ose e then ndryshe e zhdervjellet pak me shume se cduhet.
Ne moshen me délicate te jetes time pikerisht ky karakter mé nxorri faqebardhe.

Dhe s’ka lidhje fare me fjelorin banal.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Cdo fjale é interpreton deformon si te dush ne internet @Legally_Sweet
Ktu cun haram ka plot po nuk shihen si dele e zeze psh .
Ka tjeter kuptim . Psh e kunderta e asaj vajzes se mamit .
Nuk di a m kuptove .
Ose e then ndryshe e zhdervjellet pak me shume se cduhet.
Ne moshen me délicate te jetes time pikerisht ky karakter mé nxorri faqebardhe.

Dhe s’ka lidhje fare me fjelorin banal.
Ti e ke fjalen per tomboy, i thone anglezet, qe s'ka asgje te keqe. Ndersa une e lidha me femrat qe kane nje fjalor qe ja u kalojne edhe meshkujve. Mua personalisht s'me pelqen (as tek meshkujt, as tek femrat) por secili ka terezine e vet kshu qe as nuk me prish pune nga ana tjeter. Thjesht ra muhabeti.
 

NGU

Wild child full of grace ?
Sidomos kur zihemi njera me tj aty jemi goxha shpirt lol
 
Top