• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

kitrra 123

plak gjufurrak
@kitrra 123 gjysem shqiptari gjysem maqedoni gjuhen e kane
Ne fakt Harbin keta qe ti i quan torbesh jane Goranet. Goranet jane me besim fetar Islam. Jetojme ne krahinen Gore/ Komuna Dragash/ Kosove me shume por nje pjese edhe ne Maqedoni. Kane nje kulture mjafte interesante por ajo qe te garantoje une eshte se ata s'kan vrare kend e s'kan per te vra kurre aske. Jane nje komunitet qe llafe kan por nuk rrezikojne. Kshu qe shko merre cupen e na beje nje dasem.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
O te vdes une lol
Mendova se keni plot vite bashke mo
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Edhe po u martu ajo, vazhdo jeten ti se je i ri akoma.

Sa shpresedhenese qe jam lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une nk jam kundra, por nese kto nk mund te jene bashke Harbini nk duhet te humbe shpresat. Do e gjeje nje me te mire
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
@NGU familje torbeshi moj
Cfar kane familjet Torbeshi ??
E para shtet Torba ska, e sjan torbeshe ,jane shqiptar qe ne kohen e diktatures jane kane ndryshuar gjuhen. E dyta kur sdi gje mos fol.
Asnje sot nuk te jep me zort iku ajo koha .
E treta dhe un jam "torbeshe" dhe kshu qe ska baze ajo qe e thot ti .
E 4 - gjej tjeter se ajo goca don do te heqe qafe ;) .
 
Top