• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Galateo tani nuk ndan me ne zonjusha dhe zonja, por zonja te gjithave ..
Keshtuqe ju tregohuni pak me te ndjeshem ndaj gjinise se "bute"
Ps per temen
Femra eshte e vetmja mundesi qe ka njerzimi per te mbijetuar e ketu edhe per te egzistuar fv :p
 
Redaktimi i fundit:

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Galateo tani nuk ndan me ne zonjusha dhe zonja, por zonja te gjithave ..
Keshtu qebju tregohuni pak me te ndjeshem ndaj gjinise se "bute"
Ps per temen
Femra eshte e vetmja mundesi qe ka njerzimi per te mbijetuar e ketu edhe per te egzistuar fv :p
Po pra kur ankohen kta per zonjusha.. ne qe si njohem kurr djalkat .. ca do Themi 😝
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po pra kur ankohen kta per zonjusha.. ne qe si njohem kurr djalkat .. ca do Themi 😝
Ne nxjerrim duart delikate, me thonje te gjate..... e mbrohemi!
Eshte natyra qe te ben te mbrohesh eshte instikt se ne jemi te buta 🙄
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Shumë të mira janë
Ajo çfarë kam vënë re është pjekuria
Dinë tja dalin në çdo lloj situate
Shumë ngjyrëshe po
Të bukura po
Fine po
Te edukuara po
Sexy po
Vishen e mbahen
Të punësuara
Kompletuara
Çduhet tjetër??
Dhe kur i prek në kallo, kuçedra me 7 koka:p
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Po ne ti kokrra mashkullit je qe hiqesh si femer. Gocat i kemi per marshalla ne forum 😊.
@dangerous Eshte heq si mashkull mi ca femre . Vetem un arrita ta zbuloj se ishte femer .😛

dhe mire e ka se 80% moshe e 3 jemi :p po si thote @Rrelse Mahna shyqyr zotit .:p

po na shan me plasi cit daja @N0.
😜
Na shani ? Na marshit pleshtat ! Cit @Daisy
Fundja kur te dalim nga ktu mendimi per opinionistet do jet :
Te gjithe njerez te mire ishin . Cit @Vajza

qashtu nrronz kush e gjykon ket postim ! Cit @Senseo lool
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
@dangerous Eshte heq si mashkull mi ca femre . Vetem un arrita ta zbuloj se ishte femer .😛

dhe mire e ka se 80% moshe e 3 jemi :p po si thote @Rrelse Mahna shyqyr zotit .:p

po na shan me plasi cit daja @N0.
😜
Na shani ? Na marshit pleshtat ! Cit @Daisy
Fundja kur te dalim nga ktu mendimi per opinionistet do jet :
Te gjithe njerez te mire ishin . Cit @Vajza

qashtu nrronz kush e gjykon ket postim ! Cit @Senseo lool
Po si, per @dangerous qe nga fillimi e di se eshte femer, pra sje e para qe ke zbuluar qe eshte femer lool
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Po si, per @dangerous qe nga fillimi e di se eshte femer, pra sje e para qe ke zbuluar qe eshte femer lool
Un qe ne fillim e diktova sepse ashtu ra mhb dhe folem pak pm . Aq sa me thote moj njihemi gje ne e sma thua?
pastaj ke tema tinder e tha me ne fund hapur qe ishte femer se e vuna me kemb pas muri tashurin e mâle .:p

p.s @dangerous 💙
 

Baboon

Go with the wind...
She she katnari piktor :p

Jo jam zbath mund te hash ndonje shkelm b*leve por ne ket rast nuk eshte e aplikueshme, vij ne paqe iki ne paqe sot lool
Oj none nga isntikti Per pak mra tel 😜🤣🤣
Imagjino në luftë 😂
 
Top