Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

@dangerous Eshte heq si mashkull mi ca femre . Vetem un arrita ta zbuloj se ishte femer .😛

... si ? ku.? Tek?

Po si, per @dangerous qe nga fillimi e di se eshte femer, pra sje e para qe ke zbuluar qe eshte femer.

Gjina e njëjtë ~ kuptohemi menjëX, flmUn qe ne fillim e diktova sepse ashtu ra mhb dhe folem pak pm . Aq sa me thote moj njihemi gje ne e sma thua?
pastaj ke tema tinder e tha me ne fund hapur qe ishte femer se e vuna me kemb pas muri tashurin e mâle .:p

p.s @dangerous

@Vie ., fakt., fakte se sa më shumë do sjellësh aq më të lehtë do e kem ndarjen nga @dangerous 1., se unë jam dyshi.
 

Delirium

No description ...
Pergjithesisht , te mira , tani pyll pa derra ska thote populli , ka edhe noj shtremse , se sdo jene te gjitha kinge 🙂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nuk mendoj, ka kohe qe s`mendoj asnje mendim.
Por keto vajzat e reja ,jane freskia e forumit ,si puna e qershis mbi torte. dhe i duaa shumeee.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E ke pasur kolege ket?
🙈🙈🙈🙈 Ka qene projekti i data entry asokohe dhe ishin me kontrate 3 mujore
Kjo aq 1 muj se i boni gjithe zyren me fiksime , vinin te shkretet ankoheshin
Ore une tani vone u kujtova lool
 
Top