• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

dangerous

Anëtar
@dangerous Eshte heq si mashkull mi ca femre . Vetem un arrita ta zbuloj se ishte femer .😛

... si ? ku.? Tek?

Po si, per @dangerous qe nga fillimi e di se eshte femer, pra sje e para qe ke zbuluar qe eshte femer.

Gjina e njëjtë ~ kuptohemi menjëX, flmUn qe ne fillim e diktova sepse ashtu ra mhb dhe folem pak pm . Aq sa me thote moj njihemi gje ne e sma thua?
pastaj ke tema tinder e tha me ne fund hapur qe ishte femer se e vuna me kemb pas muri tashurin e mâle .:p

p.s @dangerous
@Vie ., fakt., fakte se sa më shumë do sjellësh aq më të lehtë do e kem ndarjen nga @dangerous 1., se unë jam dyshi.
 

Delirium

Route 66 🚜
Pergjithesisht , te mira , tani pyll pa derra ska thote populli , ka edhe noj shtremse , se sdo jene te gjitha kinge 🙂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk mendoj, ka kohe qe s`mendoj asnje mendim.
Por keto vajzat e reja ,jane freskia e forumit ,si puna e qershis mbi torte. dhe i duaa shumeee.
 
Top