Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dikur perdorej kjo shprehja mes studenteve "i share eshte kush shan" Hahaha
Keshtuqe nese ka ndonje qe shan gocat e forumit i bie ti bjeri e "shara" ne koke te vet ??
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Përdoret akoma shprehja lol

Sidoqoftë unë akoma jam i mendimit që jeni të mira. Vetem se kaj herë duket sikur e keni ndjek me shume vemendje oren e mesimit ushtarak n'shkoll, ene folni si zboriste lool lool

p.s @Senseo I need a like here ??
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Përdoret akoma shprehja lol

Sidoqoftë unë akoma jam i mendimit që jeni të mira. Vetem se kaj herë duket sikur e keni ndjek me shume vemendje oren e mesimit ushtarak n'shkoll, ene folni si zboriste lool lool

p.s @Senseo I need a like here ??
Ene ti sa i vemendshem paske qen nzbor ??
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Atehere me shume se askush ti duhet ta dishe se dhe hipitezen dhe qenke i zanatit :)
Une dhashe nje variant te se kundertes se asaj qe ti kishe pyetur, per me shume pyet ndonje qe ka bere ushtrine se une as ate se kam bere ngaqe isha i zene me universitetin.☺️
 

jana80

Super Moderator
Une dhashe nje variant te se kundertes se asaj qe ti kishe pyetur, per me shume pyet ndonje qe ka bere ushtrine se une as ate se kam bere ngaqe isha i zene me universitetin.☺️
Une nuk ngrita pyetje per pergjigje ishte retorike edhe pse vura nje pikecuditese....
 
Top