Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Edhe ju femrave eshte e veshtir te ju kuptosh tju duash problm te mos ju duash problm.. pa ju zbejm dot ????
Jemi si puna e karameleve.po hengre shume.pervec se te prishen dhembet,te kap diabeti ahahhahahaha
Po dhe pa pak sheqer,jeta nuk cohet. :p
 
Top