Cfare mendimi keni per vajzat e forumit

Vajzat dhe grate e forumit i kemi te mira
pa perjashtim.... vetem kur vjen fundi mujit
ndonjeres i hypen deshira per sherr lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
nuk Jan te miat bac
Kshu qe mos ja vrit enderrat djalit
HAhahahaahahahahahaahaa Tani e lexova kte
oj bukuroshe Buze si ato te tuat............
sa kam kaluar ne kohe une ahuhaaaaaaaaaaaa

mos kij merak se sjane ne preferencat e mia :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
HAhahahaahahahahahaahaa Tani e lexova kte
oj bukuroshe Buze si ato te tuat............
sa kam kaluar ne kohe une ahuhaaaaaaaaaaaa

mos kij merak se sjane ne preferencat e mia :D
Vajza forumesh kto?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
A ke sy me pa ti apo.............. ja fut kot ??? qe thu dukesh
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Femra te flirton me sy plak
gjeste pasioni ka te tjera menyra sa te dushDlas per real une vlla
Forum asnjihere
po nuk perputhesh me temen sepse diskutimi eshte per opinionin qe ke per vajzat e forumit dhe jo jasht forumit 😂
 
Femra te flirton me sy plak
gjeste pasioni ka te tjera menyra sa te dushDlas per real une vlla
Forum asnjihere
O vinjol se tani spo kuptoj nje gje une
duhet te mbrohemi nga kto qe filirtojn apo duhet te biem viktim?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
po nuk perputhesh me temen sepse diskutimi eshte per opinionin qe ke per vajzat e forumit dhe jo jasht forumit 😂
Sa per jashte Forumit te jesh e sigurte qe e di
per ktu ne forum sdi gje
skam expreience jam i ri ne Internet :(
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
He pra mo , nise te uruaren
Per ke te kem mendim une? Per veten?
Vallaj rob me perfekt skam njoft naihere...
a te jep nana ne katund ty ???


P.s me thuj temen e ta bej direkte vini :D
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Sa per jashte Forumit te jesh e sigurte qe e di
per ktu ne forum sdi gje
skam expreience jam i ri ne Internet :(
me keqlexove apo keqkuptove , por pergjigjen jepe ne baze te temes ,sepse behet fjale per ne ,mos na hiq kot nga vemendja tani 😂😂,hajde shprehuni mos kini frik 😂 per mua njeher lirshem fare pa emocione ,pa turp 😂
 
Top