• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë mendoni kur shikoni njerëz të pastrehë?

lovely

Anëtar i ri
vuaj dhe une u jap ndonje kacidhe por me dhimbsen dhe pyes Zotin perse nuk lejon te ngrihet nje ekip vullnetares me sponsor e fondacione per ti ngritur nga te ftohtet ,,,ata e kane jezu krishtin ne shpirt
ne itali kan filluar ti ngrene streha dhe ushqim e ngrohtesi
tani ndjehem krenare per Zotin dhe njerezit
 

Vie

Anavie
Varet se per ke te pastrehe behet fjale...ja psh kur ra termeti i kam strehuar.
Kur isha vetem i kam fut dhe ne shpi shoqe/ke qe skan pat ku ta fusin koken .

nese behet fjale per kta qe enden rougeve i Kam ndihmuar me rroba, ushqime e batanije...
Kurse te tjere te pastrehe i ofroj ngohtesin e shpirtit Time.

Pak altuizem kushdo mund ta fale ...rendesi ka qe ta dhurosh pa asgje ne kembim.
 
Top