Cfare ngjyre ti lyej thonjte?

sofia

Antarë i Respektuar
Njerzit qe japin mendimin e vet nuk jan jashtoksor po ato qe i gjykojne jan te tidh
Sic duket u hap debat per konceptin e" femres". Ti kuptoje vete se sa larg realitetit je me menyren se si e shikon nje femer guximtare, nuk eshte e nevojshme te ta ve une ne dukje. Mendimi yt eshte shume absurd ne lidhje me realitetin dhe kete ta them pa pendesa fare. Ne fakt nuk e di ke apo jo mendim personal apo enderron sepse po zbret shkalle shkalle duke kundershtuar ate qe ke thene nje mesazh me perpara! Faleminderit per vleresimin, po une nuk te therrita jashtetokesor, por thashe nje mendim te tille nuk mund ta kete nje qenie qe jeton ne toke! Pike.
 

Jorid

Antar Aktiv
Cdo umanoid jeton ne planetin tok kush jeton ose shef nga nje planet tjeter qe seshte toka eshte jashtoksor ndjes ne qofte se te kam ofenduar
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
I kam bo me ngjyra vere kte here une :d
 
Top