• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antarë i Respektuar
@Imp4cT urgjent i teme per @Tip , shlyjy borxhin qe i ke :p
ho mi, e shef e?! fol po deshe!!! ...qirosi bo kot sa per sy e faqe me rujt harmonin ne grup se kshu thell thell sme shef dot me sy mu, mka mor inot qe me bejten e alesias :p

vetem po ti thot @Legally_Sweet "boj i meme me fotografin e Tip dhe me nje lajmerim qe po kerko per dashnoren ideale qe ta printoj te puna dhe ta njis ne cdo kat afer deres ashensorit" mund ti prishet menja atij :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
ho mi, e shef e?! fol po deshe!!! ...qirosi bo kot sa per sy e faqe me rujt harmonin ne grup se kshu thell thell sme shef dot me sy mu, mka mor inot qe me bejten e alesias :p

vetem po ti thot @Legally_Sweet "boj i meme me fotografin e Tip dhe me nje lajmerim qe po kerko per dashnoren ideale qe ta printoj te puna dhe ta njis ne cdo kat afer deres ashensorit" mund ti prishet menja atij :p
@Imp4cT afroje veshin, t'them i gjo ke veshi, pa e marr vesh kta te tjeret?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top