• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Po e shikoj nje dokumentar per shpetimin per llojet e peshkut dhe mbrojtjen e mjedisit detar. Sdi qysh perfundova ne to.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
po shoh tavolinen plot me shkresa e po pertoj edhe ti shfletoj...jo me ti firmos :(

Qekam per ibret sot
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
po qesh ..
ne cdo fund sms i shkruaj ne shqip nje shoqes sime puc..
sot me thote :
-wa tek dera e nje dyqani qenka shkruar puc..
pastaj vjen sms tjeter..
-hyra brenda shiska dritare dyer
..lexo mire te dera mos eshte pvc.
pergj..
100 here them sdo i le me syzet ne shtepi...
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kur merzitem me veten , ja lexoj kte e ngushellohem dhe bindem qe po...une kam lindur ne planetin e gabuar :p

Per te gjithe ju qe ndiheni si une....mesoni kete te vertete te madhe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top