• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
po shoh tavolinen plot me shkresa e po pertoj edhe ti shfletoj...jo me ti firmos :(

Qekam per ibret sot
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
po qesh ..
ne cdo fund sms i shkruaj ne shqip nje shoqes sime puc..
sot me thote :
-wa tek dera e nje dyqani qenka shkruar puc..
pastaj vjen sms tjeter..
-hyra brenda shiska dritare dyer
..lexo mire te dera mos eshte pvc.
pergj..
100 here them sdo i le me syzet ne shtepi...
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Kur merzitem me veten , ja lexoj kte e ngushellohem dhe bindem qe po...une kam lindur ne planetin e gabuar :p

Per te gjithe ju qe ndiheni si une....mesoni kete te vertete te madhe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top