• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Mogli

Milf hunter in progress !!! :D
Kur merzitem me veten , ja lexoj kte e ngushellohem dhe bindem qe po...une kam lindur ne planetin e gabuar :p

Per te gjithe ju qe ndiheni si une....mesoni kete te vertete te madhe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Un i bie tjem pesha pupel hahahaha
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Duke pare si shtohet pirgu i shkresave per firmosje dhe qe une skam hapur asnje....pffffffffffffffffffff

e tallen e dynjaja ...pffffffffffffffff
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top