• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Ua gjalle jeeeee. Sa qejf, kam frike se nuk mund te fle tash nga gezimi
Rruga ishte malore, me shtepi, dhe gjithsej 3 drita qe e ndriconin (pak per gjatesine e saj). Dilnin ca shkurre tek tuk, po sme gjeti gje sepseee

Jam trime dem baba dem!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top