Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Sapo nisa nje mbledhje parash online per nje deputet te opozites.
Me keputi shpirtin i shkreti.
Jetonte ne nje apartament ne mes te tr qe ja ka dhuruar e ema dhe per te jetuar i ziu i shiste makinat pas ca vitesh me dyfishin e çmimit qe i kishte blere.

Ju lutem edhe ju te kontribuoni sa te keni mundesi.

O Zot, jepi atij qe s'ka
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Jam shtri sa gjan gjat gati tu ra ntok prej karriget kam nji gjum qe se di si do ja dal sot gjith diten zgjuar ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po pushoj
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
po shoh snowpiercer series on netflix , kan nxjerre new episodes .

Nuk e di perse mu be bajat per nje moment, e kam shiqu deri vone.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
e ke pare series 2? 1sh me ka pelqyer me shume edhe mua

dhe lupin se shpejti do nxjerri seri te reja

Po e kam pare, vetem 3-4 episodat e fundit nuk i kam shiquar me
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top