Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

WxP

Hidrauliku
Mer edhe i pul me vete lool
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Frank

Mysybet Anëtar. :D
22 deri ne 25 kusho. Pyet po nuk besove.
Kam njerin shume te afert qe punon me kamion Angli-Eu.

Ne shtator qe ishte me tha 7 mije -10 mije paund.
Vetem nese jane rritur keto muajt e fundit pasi doli Anglia perfundimisht nga EU.
Boh ndoshta.
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Kam njerin shume te afert qe punon me kamion Angli-Eu.

Ne shtator qe ishte me tha 7 mije -10 mije paund.
Vetem nese jane rritur keto muajt e fundit pasi doli Anglia perfundimisht nga EU.
Boh ndoshta.
Shume lire me duket. 13 mije Eur ka qene cmimi para 2 vjet e gjysem se ka ik i robi im.
Nga aq sa kam degju tani, cmimet per me ik fillojne nga 20K euro.
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Shume lire me duket. 13 mije Eur ka qene cmimi para 2 vjet e gjysem se ka ik i robi im.
Nga aq sa kam degju tani, cmimet per me ik fillojne nga 20K euro.
Shiko se cmimet ekzagjerohen e fryhen nga sekseret ktu ke ne.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Po qesh ahahahahahahahahahahaha hahahahaahhahahahahaahahhaahhaahah
Hahahahaahhaahahahahahahahahahahauuaua
Ahahahahahahahahahahhaahahha
Hahahahahahhahahahahahahahahah

Kopshti prap i mbyllur tpakten deri me dat 20.
Hec e gje prap babysitter qe eshte disponibile ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Moj edhe une i pafajshem jam... po jo si aurela??
E me qafsh , me trego kush do me vrase... mos me thuaj , qe eshte ajo qe mendoj une??
Une them ta bej me 1,2,3 dhe plasim emrat
Po qelloi i njejti emer , ske shpetim lool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top