Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Troglodyte

Meme Connoisseur and Professional Procrastinator.
Sa hyra ne shpi uleriste ajo qe me ben groshen
Kam 30 min mbyllur ne banjo
Si me keshilloni te dal e ti bej presion , apo te ul koken e bej sikur nuk degjoj
Apo te rri e nja 30 min te tjere ne qenef?
Ulerisni te dyja dhe trembni lagjen
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Po shof i dokumentar me buburreca...
Edhe po përpiqem të kuptoj pse nuk po ndrroj stacion ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Je perhere e mirepritur:) e po erdhe duar bosh ketu do gjesh plot cukallata :p e embelsira te gatuara nga duarte e mia te arta :lol:
Skam me te voglin dyshim?plus shum lloj djathi?
Po kam frik se do na nxerin nga lagjja komshijet se veq gallat do bejm.?
 

Hope

◕‿◕
Skam me te voglin dyshim?plus shum lloj djathi?
Po kam frik se do na nxerin nga lagjja komshijet se veq gallat do bejm.?
Hahah une e asgje mos kem per te ngrene ne shtepi, minim 3 lloj djathi i ke ne frigo :lol: pa merak, nuk vdes urije :p.
Komshite nuk kane probleme, te reja jemi, do bejme cik gallat:lol:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hahah une e asgje mos kem per te ngrene ne shtepi, minim 3 lloj djathi i ke ne frigo :lol: pa merak, nuk vdes urije :p.
Komshite nuk kane probleme, te reja jemi, do bejme cik gallat:lol:
Po minje ke aty ne shpi se gjith ata djath mi?
Po mish drenushe ke?
Po he se ne edhe me krip te ham buken do ndihemi mir ?
 

Hope

◕‿◕
Po minje ke aty ne shpi se gjith ata djath mi?
Po mish drenushe ke?
Po he se ne edhe me krip te ham buken do ndihemi mir ?
Kam nje mace qe kap minje mos me hane djathin :p
Kam e vaj ulliri nga Shqiperia (jo bio se @Xhelozi ste jep gje), keshtu qe buke me vaj e me krip ham la problem.
Mish drenushe skam, e as nuk eshte sezoni gjase... ne vjeshte po deshe gjah, por jo tek mua mish!!!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top