Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kam nje mace qe kap minje mos me hane djathin :p
Kam e vaj ulliri nga Shqiperia (jo bio se @Xhelozi ste jep gje), keshtu qe buke me vaj e me krip ham la problem.
Mish drenushe skam, e as nuk eshte sezoni gjase... ne vjeshte po deshe gjah, por jo tek mua mish!!!!
Dua dhe ulli te ket shumm?
Po pse nuk han mish asnjher ti?
Ama mos thuaj je vegetariane?
Ps
@Xhelozi nuk eshte cun koprrac...kshtu ne virtualitet edhe veshken ofron nese duhet?
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Kam nje mace qe kap minje mos me hane djathin :p
Kam e vaj ulliri nga Shqiperia (jo bio se @Xhelozi ste jep gje), keshtu qe buke me vaj e me krip ham la problem.
Mish drenushe skam, e as nuk eshte sezoni gjase... ne vjeshte po deshe gjah, por jo tek mua mish!!!!
He qa do ti se ta sjell un veq mjalte bioo joo se sjam te mujt me gjet per vete ?
Hahaha epo mire, po ja nis atij fature atehere @Xhelozi mqs thua qe nuk esht koprac!

Shiko fotografinë 1778413


Une nuk jam vegjetarjane 100% por as mishngrense e papare, psh tani kam periudhe pa mish:p
Cke me veshken ti eee perdor american express.me mir ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Njoh nje luanesh qe...

Do dajak
Ahahhahaaha
Por shum dajak

Sguxo robi me ndryshu babysitter se i trremb tgjitha ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top