Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

kam lene ca pune gjysem :p
Pastaj me duhet te dale.
E une akoma vazhdoj rri on ketu :p..
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

kam lene ca pune gjysem :p
Pastaj me duhet te dale.
E une akoma vazhdoj rri on ketu :p..
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

kam lene ca pune gjysem :p
Pastaj me duhet te dale.
E une akoma vazhdoj rri on ketu :p..
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sapo mora nje vendim te rendsishem!
Less stress, more sex!
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sapo mora nje vendim te rendsishem!
Less stress, more sex!
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sapo mora nje vendim te rendsishem!
Less stress, more sex!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Kam harru çelsin dhe kam ngel përjashta. Mir që ka bateri telefoni me shty i çik kohen :mad:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Kam harru çelsin dhe kam ngel përjashta. Mir që ka bateri telefoni me shty i çik kohen :mad:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Kam harru çelsin dhe kam ngel përjashta. Mir që ka bateri telefoni me shty i çik kohen :mad:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Isha ne palester , tani po Pij nje kafe nderkohe qe po behem gati per te Ikur ne Pune .
image.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Isha ne palester , tani po Pij nje kafe nderkohe qe po behem gati per te Ikur ne Pune .
image.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Isha ne palester , tani po Pij nje kafe nderkohe qe po behem gati per te Ikur ne Pune .
image.jpg
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po punoj (me gjase Naimi kur ka thene: Pune, pune....ka menduar per mua)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po punoj (me gjase Naimi kur ka thene: Pune, pune....ka menduar per mua)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po punoj (me gjase Naimi kur ka thene: Pune, pune....ka menduar per mua)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top