• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

VIP
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po e pi 1 tylol hot.

Ky zgrdhifqi larte del cdokund!

t y l o l h o t
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po e pi 1 tylol hot.

Ky zgrdhifqi larte del cdokund!

t y l o l h o t
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Brovo , gjitha kalorit që i derdhe në palest. Tani ha.
Gabim hahet para se te shkosh ne pal..te pakten 30.min jo mbrapa e jo dush te nxet poooor te ftoht. Kapish
Nuk ha dot para palestres, se me Perzihet .. AMA k'te e kam gatuar vete mo , nuk eshte se ka shume kalori.

Je personal trainer ti ? :p
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Brovo , gjitha kalorit që i derdhe në palest. Tani ha.
Gabim hahet para se te shkosh ne pal..te pakten 30.min jo mbrapa e jo dush te nxet poooor te ftoht. Kapish
Nuk ha dot para palestres, se me Perzihet .. AMA k'te e kam gatuar vete mo , nuk eshte se ka shume kalori.

Je personal trainer ti ? :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Brovo , gjitha kalorit që i derdhe në palest. Tani ha.
Gabim hahet para se te shkosh ne pal..te pakten 30.min jo mbrapa e jo dush te nxet poooor te ftoht. Kapish
Nuk ha dot para palestres, se me Perzihet .. AMA k'te e kam gatuar vete mo , nuk eshte se ka shume kalori.

Je personal trainer ti ? :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani hollesirat s'ja tregoj kujdo.

بshte private. Nese ke pyetje mos hezito fare :)
Is ok dude, Meqe hyre ne muhabet ... Pyeta . :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani hollesirat s'ja tregoj kujdo.

بshte private. Nese ke pyetje mos hezito fare :)
Is ok dude, Meqe hyre ne muhabet ... Pyeta . :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani hollesirat s'ja tregoj kujdo.

بshte private. Nese ke pyetje mos hezito fare :)
Is ok dude, Meqe hyre ne muhabet ... Pyeta . :p
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po pas buke içik volejboll te luaja me bën mir.
@ Marla do vish ti se topat qenkan lekure , nuk ta vrasin doren fare.
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po pas buke içik volejboll te luaja me bën mir.
@ Marla do vish ti se topat qenkan lekure , nuk ta vrasin doren fare.
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po pas buke içik volejboll te luaja me bën mir.
@ Marla do vish ti se topat qenkan lekure , nuk ta vrasin doren fare.
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

"Dori kthehu ti" ..... po kendoj me pak fjale :urra:
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

"Dori kthehu ti" ..... po kendoj me pak fjale :urra:
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

"Dori kthehu ti" ..... po kendoj me pak fjale :urra:
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

" Syckat si ato te tuat " ... dhe vazhdoj kendoj :hapy:
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

" Syckat si ato te tuat " ... dhe vazhdoj kendoj :hapy:
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

" Syckat si ato te tuat " ... dhe vazhdoj kendoj :hapy:
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

ja dhe vetullat duken diku aty
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top