Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

ti me bej tave kosi un te bej pershesh me kos :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

ti me bej tave kosi un te bej pershesh me kos :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sikur ta dija qe do theshe kete! lol

Gjithsesi kur te duash,pse jo! :p

ku rri ti? takohemi te skenderbeu? un do mbaj persheshin ne dore ti mbaj taven
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sikur ta dija qe do theshe kete! lol

Gjithsesi kur te duash,pse jo! :p

ku rri ti? takohemi te skenderbeu? un do mbaj persheshin ne dore ti mbaj taven
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sikur ta dija qe do theshe kete! lol

Gjithsesi kur te duash,pse jo! :p

ku rri ti? takohemi te skenderbeu? un do mbaj persheshin ne dore ti mbaj taven
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

tumblr_m066ceRdV71qiyx4bo1_500.gif
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

tumblr_m066ceRdV71qiyx4bo1_500.gif
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

tumblr_m066ceRdV71qiyx4bo1_500.gif
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

A ka mbete edhe dicka per mua?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

A ka mbete edhe dicka per mua?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

A ka mbete edhe dicka per mua?
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shikoj kete njoftimin mbi avatar.....bohhh avatarin e njoh vetem si film :p
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shikoj kete njoftimin mbi avatar.....bohhh avatarin e njoh vetem si film :p
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shikoj kete njoftimin mbi avatar.....bohhh avatarin e njoh vetem si film :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani po Pij nje Caj shtrire ne Krevat- nderkohe qe kam hapur dritaren dhe po pres mbremjen .. Jashte ne park jane Ulur ca djem .. Te cilet na shoqerojne me aromen e hashashit, se kush ne terezi te tijen/sajen - nice.

image.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani po Pij nje Caj shtrire ne Krevat- nderkohe qe kam hapur dritaren dhe po pres mbremjen .. Jashte ne park jane Ulur ca djem .. Te cilet na shoqerojne me aromen e hashashit, se kush ne terezi te tijen/sajen - nice.

image.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani po Pij nje Caj shtrire ne Krevat- nderkohe qe kam hapur dritaren dhe po pres mbremjen .. Jashte ne park jane Ulur ca djem .. Te cilet na shoqerojne me aromen e hashashit, se kush ne terezi te tijen/sajen - nice.

image.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top