Çfarë risi prisni t'iu sjelli Viti i Ri 2021?

legjenda

Tetova
E hapa këtë temë për t'iu uruar të gjithë ju vizitorëve dhe anëtarëve të forumivirtual.com:

Gëzuar Vitin e Ri 2021!

Paqe, Shëndet, Mbarësi!

Po ju bëj edhe një pyetje

Çfarë prisni që të ndryshojë në jetën tuaj në 2021?

Urime të përzemërta,
legjenda
 

sofia

Antarë i Respektuar
Gezuar!

Personalisht e kam vit vendimtar 2021 per drejtimin tim ne jete. Si rrjedhim pres te me ndryshojne objektivat nga ana abstrakte dhe puna e qasja ime ndaj menaxhimit te kohes nga ana konkrete.
Harrova qe do behem me moter ne 2021..keshtu qe do te ndryshoje perberja familjare gjithashtu.
Nuk e di se sa gjera do te ndryshojne spontanisht, por shpresoj qe planet e mia te mos i thithe humnera.
 

AnaVie

Undisputed woman
E hapa këtë temë për t'iu uruar të gjithë ju vizitorëve dhe anëtarëve të forumivirtual.com:

Gëzuar Vitin e Ri 2021!

Paqe, Shëndet, Mbarësi!

Po ju bëj edhe një pyetje

Çfarë prisni që të ndryshojë në jetën tuaj në 2021?

Urime të përzemërta,
legjenda
Bravo ?
E paske permiresu shqipen te ky urim.
gezuarr se tani e pash qe e paske hap ti .
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Gezuar!

Personalisht e kam vit vendimtar 2021 per drejtimin tim ne jete. Si rrjedhim pres te me ndryshojne objektivat nga ana abstrakte dhe puna e qasja ime ndaj menaxhimit te kohes nga ana konkrete.
Harrova qe do behem me moter ne 2021..keshtu qe do te ndryshoje perberja familjare gjithashtu.
Nuk e di se sa gjera do te ndryshojne spontanisht, por shpresoj qe planet e mia te mos i thithe humnera.
Ala punojn prinderit? :p


Urime Sofia
Dhe suksese ne jete :)
 

SunFIower

Don’t touch!
Po sikur e lam qe nje grua njehere, pastaj burrin kismet :lol: :lol: :lol::lol:

Per temen, po patem shendet i zgjidhim te gjitha!
Gezuar e ju vaft mbare viti i ri:)
Hahahahaha grun nfund po sdoli i burr i hajrit ?
Un du i burr mo tmir se ky qe kam se boll ja nxiva jeten ktit te shkretit ??


Tbohei icik serioze nashti : tkem t shpise mir me ne krye babushin per te tjerat do bejm si do bejm ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Risite i ka hengur dreqi
Pres ti japi dermen 2020 e aq
Kusuri te ma bej shnet e jete
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Screenshot_20201229-183022.jpgJa shoku @legjenda, mjafton ti kem prane dhe plot shendet gjithe te dashurit e mi
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
2021 do jete nje vit me shume ne shpatullat tona.

Jo se do beje mrekulli sepse mrekullite i ka Zoti dhe ne ne dore te na ndodhin por personalisht do e shfrytezoj kete vit duke u fokusuar me shume tek vetja ime ne menyren me "egoiste" te mundshme.

Do rritem me shume profesionalisht do punoj me shume me veten time ne aspektin fizik profesional dhe psikologjik duke mbajtur ekuilibrin shendet peace of mind karriere dhe familje.

Do udhetoj shume do takoj njerez qe me ka marre malli do ja bej me shume qejfin vetes do qesh shume dhe do shof perpara ne cdo aspekt te jetes.

Duken si deshira por nese behen qellim dhe synim mund ti bej realitet. 2021 fokusimi ne energji pozitive e nje versioni te nje njeriu me te mire qe ben mire e gjen mire.

Nje vit te mbare per te gjithe ju dhe famijet tuaja!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Ai i cili mungon ne familje kte fundvit te jete perseri ketu mes nesh vitin tjeter.
 
Te mesoj te mos pres me asgje...
Ne fakt as me para nuk prisja gje por dhe te me hiqte kaq shum nuk e prisja.

Gezuar dhe ty legjende
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Cdo vit i ri qe vjen eshte nje mundesi e re per ti bere gjerat me mire .pres te marr me te miren e asaj qe jeta me afron.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Pres te me sjelli dhurata nga babagjyshi, qe kte vit edhe pemen ma rrezoi dy here :(
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Me na shumu me gjana t'amla ?
 

Endrra

VIP
V.I.P
Asgje me shume se te kemi shendetin.. .. aty eshte zanafilla e cdo risije.. mundesia te jetosh e te perjetosh ...
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Bera dhe une 1 bilanc mbreme kshu per sport.
Dhe kte vit vertet sikur nuk kam arritur sa duhet.

Ne 2021 i kam vene detyre vetes te marr me sh ne tel njerezit sesa tu coj sms.
Me sh Marketing studios, nja 2 angazhime akademike, plus minimumi leximin e 30 librave deri ne fund te vitit.
Nese i arrij keto do kem fituar kunder vetes time "dembele" te 2020!
 

Desa

Felix - Culpa
Gëzuar edhe ty legjenda ?

Nuk pres, por i uroj vetes një vit të plotë pa prani të gjinisë mashkullore, përveç çunave të mi.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Viti qe shkoi nuk ishte viti qe do te kisha dashur por me mesoi se gjerat qe kam prane duhet ti vleresoj me shume.

Nga viti i ri, nuk pres asgje me shume se shendet dhe dashuri, edhe sa me pak strese dhe mundime artificiale.
 
Top