• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare shtron ne tryezen e mengjesit?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Me nje gote te madhe qumeshti dhe me pas vjen kafeja. Kur keto gjera nuk me gjendesh ne shtepi, dal tek supermarketi qe kam afer shtepise, ku me pelqen te shkoj krejt e shkujdesur dhe e pa grimuar per te blere.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Une ne mengjes ne shtepi ha corn flakes zakonisht ose kur behem vone ble nje toste :D ,kam nje oreks te papare kohet e fundit nuk rri dot pa mengjes :D
 

albgrl

GIRLICIOUS
Asgje nuk shtroj. Mengjes nuk ha kurre, s'kam kohe, s'kam as uri.
 

*Linda*

Lost out in the desert
Duke llogarit qe jam gjithmone me vonese ne mjes, s'kam kohe, dhe nuk ha.
 
Pse shtrohet tryeza ne mengjes????..une mengjes nuk ha asnjehere...vec kafe mund te pi!
 

shantal

Anëtar i ri
zakonisht nje fete buke me recel dhe nje gote qumesht se sben ..ose ndonjehre veze te skuqur apo buke te lyer me veze .. keto i bej gjithmone vete se nuk iki dot pa ngrene mengjes
 

era*d

Anëtar i ri
ne shqiperi ha ndonje biskote, ose ndonje gje qe pergatit gjyshja ime.... ndersa ktu ne itali ne pergj kafe, e ndonje briosch....
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Kur jam ne shtepi ve qumesht,buke te thekur me reçel...Ka raste ha dhe ato corn flakes me qumesht..Kafen se fus ne goje.Kur me duhet te bej mengjes jashte,marr leng molle jeshile dhe molto me marmalate...
 

ana88

vlonjate tipike
pa mengjes nuk ri dot,zakonishte ha nje gote me qumeshte nje molto me krem dhe kokao,shija e mengjesit te reflekton.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
skam kohe te shtroj asgje mar makinen bari i pare brioch capuccino dh e iki ne pune tek puna i fus i kafe para se te nisem per rruge deh kjo ishte shtrimi tavolines :)
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
colazionen e kemi te domosdoshme .... birra e corneto , sempre
 

sensuu

sweet
mami qe me jep me zor te ha........se duhet te pi edhe ilacet
qumesht,biskota.......e kshu.........ca te dali
 

alfonci

Veri investigatio
Kur kam qene ne shqiperi nuk kam ngrene mengjes kurre, qe kur kam ardhur ketu kam filluar te ha mengjes. Me pelqen te kem pak proshute ose salcice, leng frutash, veze te skuqura dhe djathe me raste.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Nje kifle me mak (e din cka eshte) dhe nje qaj rusi ne gote te madhe!
 

angel boy

cun i veshtire
dikur haja kornfleks ,,,
kurse tani ha 2 sanduica ne shkoll dhe kaq
 

BeniT

Donatorë
Shumicen e rasteve kos stil ballkanit , por ndodh qe edhe embelsira me leng frutash , ose vetem fruta .
 
preferoj me shume brumrat edhe kur jam ne shpi edhe kur jam ne shkolle duke fillu qe nga kiflet me djath o me recel, susamkat, pereket, kiflet me miell misri, kiflet me kashkavall etj etj se me kapi oreksi tani :D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
nuk ha fare mengjes vet nje kafe e pi ....:)
 

eldi

trafikante
gjeja e pare qe fus ne goje eshte nje lug caji me mjalt dhe me bajame.

pastaj mund te ha ose buk me gjal e recel, ose veze te skuqur, ose kremvice, varet.
qumeshtin nuk e fus ne goje fare.
rrale here mund te ha petulla, ose pite (kulacka te vogla) me djath.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
trahana ka lezet ta mban barkun ngrohte gjithe diten
 

baby-angel

Thpilt
S'ha mengjes, u bene vite..Vetem nje kafe, pastaj nga ora 3 -4 prape nje kafe, ne darke pastaj buke..E kam prishur orarin e te ushqyerit fare..:nxef:
 
Ca te me jape mami
une skam kurre oreks
edhe duhet te ha se sben mengjes nga frika :D
do ankohem per te drejtat e femijve :p
 

Yellow Redhead

angels walk among us
cornflakes me qumesht,me shuume qumesht, ose croissant me cokollate mundsisht, ose vetem fruta dhe akullore..kshu gjerash, buken se fus dot ne goje qe me mgjes
 
Top