Cfare studioni?

genxi

Anëtar i ri
asgje .. me zot mbarova te mesmen per vjeshte ((zenke me kujdestaren ))
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Sociologjin Viti i dyte
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Juridikun dhe shkencat politike me administrate publike.
 

vlora

PeJaNeZe
psikologjine!
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Studioja ekonomik e lash ne vit te dyt per ment e kokes .
Studiova informatik 2 vjet ne it .
Perfundova security qe jam tani njekohesisht po permisoj pak endrren time top tuning .
 

sensuu

sweet
V.I.P
Mjekesi e Pergjithshme!
Viti i pare!I kam shume frike gjerat qe nga fillimi!:(
 

Sara

Antar Aktiv
mjeksi ne fakultetin e padoves,viti 4.hajde kush rri ndonje goc nga kto ane te pijm nje kafe
 

njoni

llahtaria vete
asgje nuk studjoj
 

EMANUEL_78

hajduti
Titulli: Cfare studioni?

une studioj....gjeokriminalistiken.....kam nja 5 vjet qe jam ne vit te fundit.....po nuk po e mbaroj dot shkollen....pune fati me teper........
 

JoJo

.....
Titulli: Cfare studioni?

Pershendetje koleges me siper !!
Mjekesi & kirurgji , vit te 3 , pisa(italy) !!
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Cfare studioni?

:( lum si ti.......qenke ne vit te 3
Une jam ne vit te pare :(

Te uroj shuuuume suksese :D
 

EMANUEL_78

hajduti
Titulli: Cfare studioni?

Pershendetje koleges me siper !!
Mjekesi & kirurgji , vit te 3 , pisa(italy) !!

suksese JoJo......ishalla e ushtron profesionin ne itali........se jan shume si popull.....po mbaruan italianet....hidhu nga kina pastaj.......e ke punen te siguruar deri sa te dalesh ne pension........
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Cfare studioni?

Cfare studioni?
Ku studioni ?
Ne cilin vit jeni?
apo...çfare keni perfunduar?studioj archeologia,ne ravenna(it)..
jam ne vit te 2 :D
 

capkenja

Anëtar i ri
Titulli: Cfare studioni?

Studjoj per FINANCE ne vit te 3
 
Titulli: Cfare studioni?

Cfare studioni?
Ku studioni ?
Ne cilin vit jeni?
apo...çfare keni perfunduar?


Psikologji
viti 3
Ufo University
 
Top