Cfare studioni?

diall

Anëtar i ri
Thjeshte kam Mbaruar te Mesmen per elektrike 5 Vjecare :) spo na le Shteti me Nis te larten hehehhe :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Pe: Cfare studioni?

Sapo kam mbaruar vitin e pare per Juridik & Shkenca Politike
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Cfare studioni?

Studioj Cisco System dhe Punoj njekohesisht.
 

monda

Antar Aktiv
Pe: Cfare studioni?

jam ne shkolle te mesme, vitin e pare ne juridik
 

alberto

Waiting for...
Titulli: Cfare studioni?

Kam perfunduar per inxhinieri elektrike.
 

KEVIN

Antar Aktiv
Pe: Cfare studioni?

Vazhdoj Tenologji Automobilash Ne Dr Full Time Dhe Matematik-Fizik Ne Elb Part Time .. Po Asnji Sme Pelqen ..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare studioni?

jam i specializuar ne pulari berthamore njekosisht punoj ne post :D :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Cfare studioni?

Jashte programit te rregullt 3-vjeqar ne fakt :(, por ishalla ket vit e mbyll
per shkenca politike :D, Itali.
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare studioni?

Cfare studioni? per lloqe kavaje :p
Ku studioni ? ku gjej shesh bej pershesh :p
Ne cilin vit jeni? e po aty ke i 5 qe jam be llafazane :p

shaka lol

Cfare studioni? Manaxhere Arti

Ku studioni ? Ne Londer

Ne cilin vit jeni? Ne Te Dyte

p.s shpresoj te keni humor dhe mos keq kuptoheni me shakane :p me lart
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Cfare studioni?

asgje ne vend numro pres te studjoj per shtrim rrugesh :p:p:p hahah
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Titulli: Cfare studioni?

Maratones time te gjate studentore, e filluar nga viti 2007 po i vie fundi..Me ka ngelur vetem dhe nje provim dhe mar statusin ekonomiste e diplomuar ne degen menaxhimi financiar :D.
 

Fra

Antar Aktiv
Pe: Cfare studioni?

liceo classico socio-psico-pedagogico mbarova vitin e 4 ne gjimnaz tani kam dhe vitin e 5 i fundit..... kam qejf te vazhdoj per kriminologji ne Milano
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare studioni?

Hej , ku vajti posti im ?!

Kete e shkruajte ne shqip, dmth ti e di shqipen shume mire. Atehere na trego cfare studion, ne SHQIP (jemi forum shqipetar)

Faleminderit.

Per te qene ne teme. Tani nuk studioj, por kam studiuar. Plan te filloj masterin seshpejti :D
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare studioni?

Farmaciste e mbarova perfundimisht (shpetova ) :)
 

Endrra

VIP
V.I.P
Pe: Cfare studioni?

Shkolla ime spo merr fund ..lol

pasi mbarova ketu ku jetoj nje shkolle profesionale...NESER me 2 prill filloj studimet per Administruse Bisnesi ...Nuk e di si perkthehet korrekt ne shqip..
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pe: Cfare studioni?

Shkolla ime spo merr fund ..lol

pasi mbarova ketu ku jetoj nje shkolle profesionale...NESER me 2 prill filloj studimet per Administruse Bisnesi ...Nuk e di si perkthehet korrekt ne shqip..

Mire e ke perkthyer Enderra.

Une kam mbaruar per Inxhiner Mekanik...tani po pres te rregullohet statusi im dhe te filloj me studimet e Doktorature...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare studioni?

Psikologji,viti i fundit:)
 
Titulli: Cfare studioni?

kam mbaruar fakultetin per Gjuhe-Letersi
dhe Master pasuniveristar per Marredhenie Nderkombetare
kam aplikuar per Doktorature, e pres nje pergjigje, e pres pozitive padyshim, se ndryshe s'pranohet :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare studioni?

fiDHoren dhe hiLLem ne gjimnaz me nota maksimale :D
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare studioni?

do filloj per gjuhe te huaja...spanjishte me ekzakte :p :p
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare studioni?

Universiteti i Tiranes
Fakulteti i shkencave sociale
Dega e Psikologjise dhe Pedagogjise
Viti II (sapo mbaroi :p)
Grupi..(lere se spo e them :p)
Prespektiva ne te ardhmen : dentiste pulash LOL LOL LOL
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: Cfare studioni?

Per momentin jam ne vit te 3 gjimnay(maturante) edhe shpresoj qe tdal ma mir ket vit do zoti....
 
Top