Çfarë të krenon te vetja

Rania

Antarë i Respektuar
Miresia
Te fal
Dashuria
Puna
Jap pa kerkuar, ose pa pritur!
Gjendem gjithkujt ka hall,jap dhe shpirtin🙂
Gezimi zemres
Dhe shume gjera pozitive🙂
Nuk jam e perkryer, por me ndihmen e njerezve te duhur permiresohem cdo dite💚
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Mendoj se shoqeria dhe njerezit qe komunikojne dita dites me mua mund te gjykojne me mire cilesite e mija.

Dhe per te mos dale shume nga tema...pelqej gjithçka nga vetja ime dhe nuk dua te ndryshoj asgje.
cool.gif
🙂
 

Hope

◕‿◕
Sa cilesi qe paskeni te gjithe. Ju lumte qe krenoheni me veten tuaj:)

Une per vete krenohem qe flas shqip, sidomos kur te tjeret se dine kete pune e si pasoj mund te nderhyj kur burri i ben presion gruase (ne gjuhen shqipe!), e si pasoj smunden te me akuzojne se jam raciste e qe kam dicka kundra shqipetareve ose me mire thene kundra meshkujve shqiptar qe mundohen te shkelin lirine e nje femre shqiptare (ose tjeter nacionaliteti, pak rendesi ka).
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Jam e thjeshte si njeri,dhe nuk i fus hundet tek te tjeret.
Kte dy sjellje shum njerez mi vejne ne dukje,dhe vete i vlersoj tek vetja :):).
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Qe jam vetvetja ne cdo situate apo rrethane
Qetesia
Durimi
Dashurin e pafund qe dua ta shperndaj me te gjithe
Pozitiviteti dhe humori (aparenca e jashtme gjithmone e qeshur)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk me pelqen te jem krenar. Kam nje bindje qe ushqimi i ketij virtyti t'çon deri te krijimi i nje lloji te mendjemadhesise.
Njeriu kur mendon se eshte OK, krijon nje vetbesim aq te madh saqe edhe kur eshte gabim, e mbron vetveten me arsyen se eshte krenar madje edhe kur se ka me te drejte.
Me pelqen kur dikush te keshillon apo kritikon por edhe ti permend cilesite e tua te mira kur eshte me ty, jo ne sy te te tjereve.
E vetmja gje qe me ben te ndihem krenar eshte besimi im fetar, asgje me shume.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Nuk me pelqen te jem krenar. Kam nje bindje qe ushqimi i ketij virtyti t'çon deri te krijimi i nje lloji te mendjemadhesise.
Njeriu kur mendon se eshte OK, krijon nje vetbesim aq te madh saqe edhe kur eshte gabim, e mbron vetveten me arsyen se eshte krenar madje edhe kur se ka me te drejte.
Me pelqen kur dikush te keshillon apo kritikon por edhe ti permend cilesite e tua te mira kur eshte me ty, jo ne sy te te tjereve.
E vetmja gje qe me ben te ndihem krenar eshte besimi im fetar, asgje me shume.
Pervec asajt te fundit, kam un nje sugjerim per ty... ato 2 mrekullit qe na nxjerr shpesh here 🤗
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sa cilesi qe paskeni te gjithe. Ju lumte qe krenoheni me veten tuaj:)

Une per vete krenohem qe flas shqip, sidomos kur te tjeret se dine kete pune e si pasoj mund te nderhyj kur burri i ben presion gruase (ne gjuhen shqipe!), e si pasoj smunden te me akuzojne se jam raciste e qe kam dicka kundra shqipetareve ose me mire thene kundra meshkujve shqiptar qe mundohen te shkelin lirine e nje femre shqiptare (ose tjeter nacionaliteti, pak rendesi ka).
Perkthyese qenke ti moj a te vi te kerkoj azil me ndihmo me intervisten 😂😂😂
 
Top