Çfarë të krenon te vetja

Endrra

VIP
Per kete qe jam! Per miresjelljen, ciltersine, mendimi mire per te tjeret, te qenit kerkuese dhe sherbyese e shoqerise.
Por mbi te gjitha per te pranuar gabimet dhe permiresuar veten me pas.
O me .. nuk tu durua deri per ditlindje.. doja te te shkronja nje Karte.. po jo sesht e then ti merr fjalet nga duart ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
O me .. nuk tu durua deri per ditlindje.. doja te te shkronja nje Karte.. po jo sesht e then ti merr fjalet nga duart ?
Dy te rrafme te bejne dem 2 te puthme jo.
C'ke ti me mua. vazhdo programin ti ?
Kaloja zhigos ????
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Asgje ne vecanti perpos modestise. :p

Por femrave u pelqen imagjinata ime perverse! Si mund t'ua mohoj ate gje kur shoh se si fjalet e mia djallezore i mbushin me emocione te forta dhe u saldojn buzeqeshje vesh me vesh...?
Po nuhatja per agjentet grek? Hahahahahha
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Kam nje shpirt te paster e tek un nuk
Ekzistojne dy fjale: inati dhe urrejtja.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Un inatin se njoh . Kur Smbaj inat me njerez qe me kan ren ne qafe kot e ma kan bo jeten malore si mund te mendosh se kam inat ??‍♀️
opo hic fare ! ;)
Te jap un nje rast konkret atere qe mban inat
Un ste jap enkas love te fotot ,dhe ti nga inati ose me jep like ose hic me anashkalon kur deri dje u shklym zemrash ??????
Nejse un kam inat derri ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Te jap un nje rast konkret atere qe mban inat
Un ste jap enkas love te fotot ,dhe ti nga inati ose me jep like ose hic me anashkalon kur deri dje u shklym zemrash ??????
Nejse un kam inat derri ?

atehere e thé shume bukur vête qe ti ke inat dhe e shpreh un e anashkaloj.
Apo jam gabim ?
po deri dje jemi shkly zemrash deri kur ti preferove te ndryshoje nderkohe un jam e njejta qe ne fillim .?
Je adulte ti e besoj se di ta besh dallimin dhe provokimet me mu skan me te ec lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Te jap un nje rast konkret atere qe mban inat
Un ste jap enkas love te fotot ,dhe ti nga inati ose me jep like ose hic me anashkalon kur deri dje u shklym zemrash ??????
Nejse un kam inat derri ?
Edhe e dija qe kto reactions te reja do shtonin inate. Ishim mir vetem me lajket ?
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Te jap un nje rast konkret atere qe mban inat
Un ste jap enkas love te fotot ,dhe ti nga inati ose me jep like ose hic me anashkalon kur deri dje u shklym zemrash ??????
Nejse un kam inat derri ?


Akoma se di se si nuk jemi kap prej flokesh ne te dyja...

Nejse

Se karantina eshte e gjat ahahhhahahahahahaha
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
atehere e thé shume bukur vête qe ti ke inat dhe e shpreh un e anashkaloj.
Apo jam gabim ?
po deri dje jemi shkly zemrash deri kur ti preferove te ndryshoje nderkohe un jam e njejta qe ne fillim .?
Je adulte ti e besoj se di ta besh dallimin dhe provokimet me mu skan me te ec lool
Tallesh ti tani ?E mire se I them un kur ta takoj ?
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Un inatin se njoh . Kur Smbaj inat me njerez qe me kan ren ne qafe kot e ma kan bo jeten malore si mund te mendosh se kam inat ??‍♀️
opo hic fare ! ;)
Hec mi ktu ti
Ahahahahaha

Mos mbo me fol se i vura flaken forumit ?????
Ti ske inat?
Ti nuk mban inat?
Un po, e pranoj. Jam nevrike gjys psiko.

Na i mban mend arkiva e forumit ????????????
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Do thoja një rast dhe unë për ty o anavie por më mire po e qep?
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Pse e cmendur jam un te ha dru ????????
Ja

Ti je rob i mencem
E din qe do dilje e humbur dhe un brenda hekurave ?

Do kercejm ne apo si e ke hallin se sot sma ke var hic fare

Cke
Ca inati tka kap
Apo po mban distancat e sigurimit lol
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Hec mi ktu ti
Ahahahahaha

Mos mbo me fol se i vura flaken forumit ?????
Ti ske inat?
Ti nuk mban inat?
Un po, e pranoj. Jam nevrike gjys psiko.

Na i mban mend arkiva e forumit ????????????

te kisha inat un do ishim bo hazem ne mi . Ja rasti konkret lool
Ti je nga ata qe mkan bo jeten malore kot mas koti e un kurre nuk te kam urry lool
Mos e moho qe me ke provokuuuuu . Shtrigeeee ?????
 
Top