Çfarë të krenon te vetja

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Ja

Ti je rob i mencem
E din qe do dilje e humbur dhe un brenda hekurave 🤣

Do kercejm ne apo si e ke hallin se sot sma ke var hic fare

Cke
Ca inati tka kap
Apo po mban distancat e sigurimit lol
Kush I mbylli lokalet ju mbyllte koka jarebi se ngela duke pritur njerez ne shpi me tabaka ne dore si kamariere lagjes 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

SpaceGirl

BimBumBam
te kisha inat un do ishim bo hazem ne mi . Ja rasti konkret lool
Ti je nga ata qe mkan bo jeten malore kot mas koti e un kurre nuk te kam urry lool
Mos e moho qe me ke provokuuuuu . Shtrigeeee 😂😂😂😂😂

Kot? E ke parasysh ti livelin e tolerances time? Lol
Se po ta kishe do te dridheshin qimet e komve dhe tani ... po thuj rroft covid 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Vetem qe mu me zgjat pak 😇😇😇😇
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Kot? E ke parasysh ti livelin e tolerances time? Lol
Se po ta kishe do te dridheshin qimet e komve dhe tani ... po thuj rroft covid 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Vetem qe mu me zgjat pak 😇😇😇😇

amon mos me thuj kot? Se kot me ke ngacmuar. Un sa futa komet e ti nderro kostum, ngacmo provoko . Puth largo . Aq sa thoja po ça dreqin ka ? lool
Po un mbaj ne zemer vetem dicka te bukur nga ty dhe qe sdo e fshi kurre nga memoria 🥰 ti e di shume mire se cfare .. Truri im
Kshu funksionon ne kulmit te acarimit kujtoj dicka te bukur tek nje person e inati zhduket automatikisht.:)
Me beso Qe funksionon perfekt kjo gje .😘
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Me krenon qe po rris dy cuna me me te miren qe mundem Dashuria qe kam per njerzit..Intuita qe nuk me gabon kurr qe jam e pavarur
Kembngulja per ti ba gjanat si duhet
Mbijetesa qe nuk dorzohem kurr perballe cdo sfide qe me bjen jeta.
Kaq per sot. 🙋‍♀️
 

Rania

Antarë i Respektuar
I pranoj dhuratat dhe caktimet e Zotit🙂
Sepse Zoti na sjell cfare kemi te domosdoshme dhe jo ç' ka duam.
Sepse Zoti i shikon, degjon gjithçka dhe na ploteson 🙏❤️
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Nese nuk me pelqen dicka e them,le te me marrin inat.
Me mire te me marrin inat se them realitetin,sesa te behem e mire sa per sy e per faqe.
 

MEe

.......
Indiferenca.
Dikur me akuzonin e me thoshin duhet te jesh me e afrueshme,duhet te sqarohesh me njerezit e tjere e tjere...
Tani me thone,lum ti si ja arrin te jesh aq indiferente kur esjte ndonje situate qe eshte e pamundur te ikesh pa fol,por a je vlen te diskutohet me murin?!
 
Top