Çfarë të krenon te vetja

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Jo aman se e fus ne depresion :p
Eh sa cift i bukur qe jeni ju kete jave 😂.Nuk ju imagjinoj kur te plas sherri 😂 njeri me tenxhere tjetri me tigan 😂😂😂
Cheers 🥂 😂dhe nuk dua diskutime per zbulimin tim javor 😂
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Ende asgjë. Vazhdoj i bëj qefin vetes dhe herë herë i bie shpatullës për inkurajim.
 

SpaceGirl

BimBumBam
Kur me thon qe im bir me ngjan ne cdo gje...
Mimiken e fytyres
Qe nuk i rrin bytha me nje vend
Qe ka nje fantazi jasht normales
Buzeqeshja manipuluese
Dashuria e pafund qe tranzmeton dhe thjesht me nje shikim
Kapaciteti tij me shkri dhe zemren me te ngurt
Provokues dhe jashtmase i ndjeshem
Elasticitet fizik dhe mental
Dashuria tij per ngjyrat dhe muziken
🥰
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Fakti qe sa me shume radikalizohem ne bindjet e mia,aq me shume gjej force brenda vetes.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Fakti qe nuk jam iluzioniste , dhe e dua veten keshtu sic jam dhe nuk perdor etalone virtuale per t'u pelqyer
Fakti qe i kam qendruar ne kaq vite figures qe jam edhe jashte nga ktu
Fakti qe nuk bej kompromis me mendimin tim
Fakti qe ende brenda meje ka mbetur njerezorja , edhe pse shume me kritikojne
Fakti qe ndonjehere jam edhe "naivja" ....por ne fund jam une!
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Fakti qe ju me shikoni te qeshur gjithmone dhe thoni sa kalama i lumtur 😂
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
1) Forca qe mbart ne shpirt Eshte aq e madhe sa shemb malet e te arrish tme besh te ndjehem keq do shume pune .
2) nuk i marr per zemer fjalet ne ajer . Me mu ka vetem ballafaqim réal.
3) jam shume e vendosur ne ato qe them .
4) nuk me merr vala dhe kur mundohen tme rrezojne nuk ja dalin .
5) Nuk kam qen dhe nuk do jem kurre pjes e nje klani .
6) me e rendesishme jam shume selective kjo me ndihmon te vras kendshem kohen si real dhe virtual.
7) kur jap fjalen e mbaj : rrofsh @Delirium qe ma kujtove lool

Kaq per momentin .:D
 
Redaktimi i fundit:

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Kur me thon qe im bir me ngjan ne cdo gje...
Mimiken e fytyres
Qe nuk i rrin bytha me nje vend
Qe ka nje fantazi jasht normales
Buzeqeshja manipuluese
Dashuria e pafund qe tranzmeton dhe thjesht me nje shikim
Kapaciteti tij me shkri dhe zemren me te ngurt
Provokues dhe jashtmase i ndjeshem
Elasticitet fizik dhe mental
Dashuria tij per ngjyrat dhe muziken
🥰
🥰🥰🥰🥰🥰
 

Delirium

No description ...
1) Forca qe mbart ne shpirt Eshte aq e madhe sa shemb malet e te arrish tme besh te ndjehem keq do shume pune .
2) nuk i marr per zemer fjalet ne ajer . Me mu ka vetem ballafaqim réal.
3) jam shume e vendosur ne ato qe them .
4) nuk me merr vala dhe kur mundohen tme rrezojne nuk ja dalin .
6) Nuk kam qen dhe nuk do jem kurre pjes e nje klani .
7) me e rendesishme jam shume selective kjo me ndihmon te vras kendshem kohen si real dhe virtual.

Kaq per momentin .:D
Vous oublie le numero senk mon amour 🤪
 
Top