Çfare te pelqen te une?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Qe eshte e embel dhe sillet me dashuri ndaj cdo kuj ketu,per mua eshte me rendesi kjo gje tek nje individ. :))
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
e kam voglushe. :)) me kujton gjithnje freskine e pranveres.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pervec se bukuroshe dhe me stil ne veshje,eshte e mbushur pozitivitet,nje vlere me shume,e shtuar ketu ne FV. :))
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top