Cfare varreza te huajsh ka Korca?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare varreza te huajsh ka Korca?

Mendoj se franceze, italiane dhe greke. Uroj te gabohem :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare varreza te huajsh ka Korca?

Franceze qe jane dhe me te saktat se greket i kemi mbjelle maleve
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top