Champions-Europa League 2021/2022

Ngelem fance e messit perjet po nuk di Pse me ka humb interessi per barcen qekur e mori ky trajnieri i ri ( i fundit ):(
tani i vetmi ekip me ngeli Milan nga dy ekipet e zemres qe kisha ne clube.
 
  • Më pëlqen
Reactions: TnT
Ngelem fance e messit perjet po nuk di Pse me ka humb interessi per barcen qekur e mori ky trajnieri i ri ( i fundit ):(
tani i vetmi ekip me ngeli Milan nga dy ekipet e zemres qe kisha ne clube.
Cdo skuader ka uljet dhe ngritjet e veta por asiher nuk u humb shkelqimi por ti rri me milanin se ngjan me bukur ?
 
Cdo skuader ka uljet dhe ngritjet e veta por asiher nuk u humb shkelqimi por ti rri me milanin se ngjan me bukur ?
E vertet po sikur u transformu me ato largimet e lojtareve se ka me ate bukurin si me pare .

po me Milan jam forever un re ..:p mos me thuj dhe ti ??
 
Live në intervistë Bufon...

Gazetari - cili është sekreti që në këtë moshë keni këto reflekse?

Bufon - ?
 
Shiko kulo ka dhe disa lojtar te ri ne skuader por ka te beje dhe trajneri . Ai sipas aftesise duhet te vendosi lojtaret ne pozicionin e duhur dhe skemen perkatese mirpo jo perher skuadra jo japi max e mundshem
 
Top