Champions League - Shorti

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: Champions League - Shorti

uuuaaaaaaaaaaaaaaaaa uaaaaaaaaaaaaa shuum shumm loj derby jon aaa!!!

sidomos Inter:-:Chelsea & Ac Milan-:-Manchester

dihet edhe RealMadridi krejt lojt derby i ka hhehe:D:D
 

madmax

lost in the ocean
Titulli: Champions League - Shorti

shume interesante sfidat

chelsi-inter :kalon chelsi

milan-m.united: kalon milani
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Interi si te ishte ekip i mallkuar
Asnjeher nuk i bie me ndonje ekip qe eshte nen nivelin e tij
Me dhimbset qe edhe kete sezone do te deshtoj qe ne raundin e par pas grupeve
Kshtu do te ndodh deri sa kta ti kushtojne rendesi vetem stilit italian, ne anen tjeter kurrsesi nuk mundohen te adaptohen me futbollin evropjan. Dhe si pasoje ne cdo perballje me skuadrat e medh ne zakonisht ne fushe shofim nje Inter te frikesuar te mbyllur per pjesen me te madhe te ndeshjes. Ato pak momente qe mendojne se duhet te sulmojne, marin 2 gola dhe bye bye champions
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Champions League - Shorti

Tri jane sfida vertete te bukura: Celsi - Inter, Mancester U. - Milan dhe R. Madrid me Lionin

Megjithate eshte gara e tille ku sfidat tani jane interesante pavarsisht se kush luan.
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: Champions League - Shorti

Chelsea eshte skuadra me serioze kete vit per ne Ligen e Kampioneve.Kete skuader e adhuroj dhe e percjelli pasi me pelqen shume qe prej 2-3 vitesh keshtu shpresoj qe kesaj rradhe ta marr Ligen e Kampioneve si dhe Ligen Premiern (ligen ne Angli)!
Suksese ChelseA!!!!!!
 

fshatari

Anetar
Titulli: Champions League - Shorti

manutd kalon 100%
 

Vaso Boy

Antarë i ri
Titulli: Champions League - Shorti

bayern fiorentina ndeshje e bukur por per bavarezet eshte vetem stervitje
 

Opium

Dyrrah
Titulli: Champions League - Shorti

Keq e shof per interin , e vetmja shpres qe i jap esht qe tranjeri njef mir chelsea dhe mund te bej dicka :S
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Champions League - Shorti

Interi te mundohet ta ruaje me mish e me shpirt fitoren e sotme ndaj Chelsea, se ne Stamford Bridge nuk te fal Chelsea.
Sa per Milanin tim, shpresoj te fitoje ne fundjave me Atalanten ne Serie A, qe ti shkoje me moral te ngritur ne Old Trafford, dhe te perseritet 2007. FORZA ROSSONERI!!!!!!!!!!
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Champions League - Shorti

Interi te mundohet ta ruaje me mish e me shpirt fitoren e sotme ndaj Chelsea, se ne Stamford Bridge nuk te fal Chelsea.
Sa per Milanin tim, shpresoj te fitoje ne fundjave me Atalanten ne Serie A, qe ti shkoje me moral te ngritur ne Old Trafford, dhe te perseritet 2007. FORZA ROSSONERI!!!!!!!!!!

po po enderro ti se per tu perserit ka....sa per atalanten ne seria a ishalla fitoni se vetem ai interi mos te fitoje gje.......inter ndeshjen e ardhshme rrifet 4 me 2 :p.......
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Champions League - Shorti

bayern fiorentina ndeshje e bukur por per bavarezet eshte vetem stervitje

nuk doli te ishte vetem stervitje..fituan me nje gol ne pozicion dukshem jashte loje.....
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Champions League - Shorti

po po enderro ti se per tu perserit ka....sa per atalanten ne seria a ishalla fitoni se vetem ai interi mos te fitoje gje.......inter ndeshjen e ardhshme rrifet 4 me 2 :p.......

U se harrova, GOO STUTTGARD!!!!! :p :p :p :p
 

Hbk

Anëtar Aktiv

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Champions League - Shorti

Po u eliminua Milan, ishalla e fiton Stuttgard Champions sivjet!!!!! :p :p :p :p :p :p
Nje gol Xhelozi dhe 2 Kakao, ndaj Barces :p :p :p :p
Se desh harrova......edhe 1 Hleb ne fund
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Champions League - Shorti

Po u eliminua Milan, ishalla e fiton Stuttgard Champions sivjet!!!!! :p :p :p :p :p :p
Nje gol Xhelozi dhe 2 Kakao, ndaj Barces :p :p :p :p
Se desh harrova......edhe 1 Hleb ne fund


po lere barcen se do fitoje ...po ti shif milanin e shkrete qe do rrifet 4 me 1 :p...
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Champions League - Shorti

INTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Fitore e Rendesishme .
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Champions League - Shorti

INTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Fitore e Rendesishme .

E rendesishme, por eshte vetem 1 gol diference, dhe Chelsea me 1 gol ne fushe te huaj, keshtu qe eshte komplet i thyeshem.
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Champions League - Shorti

INTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Fitore e Rendesishme .


ta mbaj me shendet se ndeshjen e ardhshme do dali kok ulur po keq fare.....
 
Top