• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Postime chit-chati.
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Fotot e anetarve! 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Fotot e anetarve!

 
Last edited by a moderator:

Kitty

Anëtar i Respektuar
Të shikojmë meshkujt e Fv sa i kanë këto cilësi :D
Jeni të mirëpritur në përgjigjet e vërteta jo ato për tu dukur ..
Ke kerkuar te pamunduren Love..:p :p (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur..:D )
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Dying_Poet = Faleminderit për atë telefonatë që kishe bërë.. Ai ka nevojë për miq që vërtet e duan, këto kohë..
Ke faj ti...

Me shto cik frend sa per te terheq veshin dhe do te heq prap ose
Me hiq :)
 

Endrra

VIP
Pe: Posta e Forumit Virtual

Per Endrra!

Avatarin qe ke tani e ka pas Morena para ca kohesh, dhe sa her shoh komente tuat sot mendoj se i ka shkruajtur ajo, dhe bej habi, Lol...
Taksirat e ke, ndrroje icik :p...

Doja te shkruaja ne Wall, e ke mbyll, taksirat e ke po hape dhe icik wall-in, Lol

p.s. :*
Te them te drejten mu duk fytyre e pame ky avatari im, por qe te kete Morena kaq shume gusto as ne enderr sme kish shkuar mendja lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per ty Hartin dhe Jetesa. Ju lutem keni pm per muhabete tuaja dhe per cdo sqarim ,mos e ktheni temen ne chit chat, cdo postim jasht temes do dergohet ne kosh...

Mbremje te mir ne vazhdim..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Kthejeni antenen e forumit pak ma majtas se ma merr me miza :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Posta e Forumit Virtual

o Marla te thash: Mos hyn ku nuk eshte punë per ty... Ketu e vendosa edhe kopje.
Ske as pse ti mirresh gjerat per qesharake e as per negative.


Mesazh per Jetesen

Ai mesazhi privat i joti ishte shume kercenues, zakonisht kercenimet i injoroj prandaj tu pergjigja ketu.


Me te mira e mos e merr seriozisht virtualitetin!

Nuk kemi pse ti marrim per zemre, porse jemi duke jetu ne epokën 20
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Posta e Forumit Virtual


Kerkoj falje qe po komentoj perseri që mos të keqkuptohemi: une nuk shkruaj me askend as ne Chat, e as ne mesazh privat (-pm ne raste shum të rralla te domosdoshme.)

Pra skam asgje per te sqaruar me askend. Kjo eshte definitive e kryer.Per ty Hartin dhe Jetesa. Ju lutem keni pm per muhabete tuaja dhe per cdo sqarim ,mos e ktheni temen ne chit chat, cdo postim jasht temes do dergohet ne kosh...

Mbremje te mir ne vazhdim..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

E lexoj Zina:p

Ju pershendes dhe une te dyve, nje nga nje :p
Syt e ballit me pershnet mu t'parit ahahahahahahhaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Shume antare mungojn...tash a eshte ceshtje pushimi,apo jane shkeput per ndonje arsye tjeter sdi..thjesht dua tju them te kthehen prap...Arfen spo e shoh keta dite....
Nicktjeter hyne pak, skam fol,me mungon te bisedoj me te,te me bej pak te qesh...
Tuana eshte humb fare...
Loverman-gjate kohe se kam pare ne forum...
Love---shpresoj te jesh mire..
Ajsi-mos eshte shkrir nga i nxehti
Endrra---na mungon
Vetoni---nga Prizren----
Po ti harron se eshte koh dasmash moj xhan:shqip:plus puna e lodhur ne max
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per xhaxhi piktorin....

Foton me dedikim kur do e shoh?
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtualftese per te gjithe pasagjeret e forumit :p
 
Titulli: Posta e Forumit Virtual

voy.....

ta gjeta ate croceren qe kerkove,,,ska gje mos me falendero

have fun buddy

Nuk te kerkova gje por te falenderoj gjithsesi, ndoshta mund te nderroj mjetin e transportit por nuk do nderroj destinacionin, me ngacmon idea te vizitoj Athinen, s`kam qene kurre atje :)
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Nuk te kerkova gje por te falenderoj gjithsesi, ndoshta mund te nderroj mjetin e transportit por nuk do nderroj destinacionin, me ngacmon idea te vizitoj Athinen, s`kam qene kurre atje :)
nigjo se une sjom si ty qe thu llafin e pastaj e ha prape..

kshuqe po ta them edhe i here , oferta qendron edhe 48 ore dhe pastaj skado!

menohu mire
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

nje mesazh per forumin....shnet e jete e budallallikun perpjete lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Mirdita ....

Dua ne vecanti te pershendes e pres sqarim ( te lutem ) perse ma fshine teksin qe shkruajta mbrem ,28.08 14. rreth ores 21-22 .

Teksti nuk permbante fjale te pista ,ose tu duken ty ashtu .


Ka fjale me te pista qe shkruhen ketu e sdua te permend me emer .,qe akoma jane e mund ti lexojme . Do te ishte e mire te reagoje me nje mesazh ne drejtimin tim ,te ma sqarjo cfare te preku ty ne ate tekst ,.

Me respekt
Pershendetje!!

Tema u pastrua nga disa postime jasht temes,dhe qe si drejtoheshin askujt ne vecanti.
postimet e levizuara i gjeni tek tema: Kafe dhe muhabet:

http://www.forumivirtual.com/të-ndryshme-13/kafe-muhabet-51724/index62.html

Jeni te lutur te gjithe antaret,t"iu permbahi temave sa te mundeni,e mos te perfundojne ne chit chat e postime pa kutim.
Kalofshi mire, 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Ehhhh kot sa te shkruajme se spret me njeri letra, ka fb gjera me te rendesishme... Po dy rrjeshta do ti shkruaj per nje person ketu.
Per WxP hallall qe e mban akoma gjalle forumin :D, kam dy vite pa ardhure andej po kur te kthehem do ta pime nje birre prape.
Ouuuu qe kur kshu ti rokodoku :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

WxP


Te kishte goje kjo PC ime do te kishte sha me rob shpie Lol

Me mbyten spamet mor burre sa hap forumin.
mine too

cudi se ne kete te punes nuk ndodh kjo , vetem te ai i shpise
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Enderr....... ???????????????
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Marla a je mire ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top