• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar
Senso paske sh pretendime vertete , ske gje me terezi ktu , ata qe fryjne buzet i gjen insta 🤣🤣🤣
Un jam çun inste.I ri.Më lejoni të ëndërroj për sensoen😔
 

Delirium

Route 66 🚜
Senso paske sh pretendime vertete , ske gje me terezi ktu , ata qe fryjne buzet i gjen insta 🤣🤣🤣
Ne jemi si kooperative bujqesore ketu . Na pelqen fshati , kafshet , natyra qe kemi rrotull .
Lexojm gazeten ne mengjes , pim kafe , llafosemi me plakat .
Merremi edhe me pune fshati .
Jemi puntore dmth .
Shif tani ndonji qe di te ngasi lopen se veturat i qajme 🤣🤣🤣
 

Senseo

Ctrl Alt Del
Staf në FV.AL
Ne jemi si kooperative bujqesore ketu . Na pelqen fshati , kafshet , natyra qe kemi rrotull .
Lexojm gazeten ne mengjes , pim kafe , llafosemi me plakat .
Merremi edhe me pune fshati .
Jemi puntore dmth .
Shif tani ndonji qe di te ngasi lopen se veturat i qajme 🤣🤣🤣
Katnar ti? 😍😍😍
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top