• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Delirium

Route 66 🚜
une jam katnare. E shumta ne sauk mund te ndaloj pitstop lool
E di te pash dje nga kodrat matane tegut , ti ishe ulur byth nje ulliri , kishe vesh nje fustan si vet pranvera , me te gjitha llojet e luleve , perjashto terfilin , dhe po lexoje 😁
Une isha 1 koder me larte po lexoja Panorama , po dridhja duhan e po sodisja dynjane 🤣🤣🤣
 

Marla

PPSL
E di te pash dje nga kodrat matane tegut , ti ishe ulur byth nje ulliri , kishe vesh nje fustan si vet pranvera , me te gjitha llojet e luleve , perjashto terfilin , dhe po lexoje 😁
Une isha 1 koder me larte po lexoja Panorama , po dridhja duhan e po sodisja dynjane 🤣🤣🤣
une isha ke kodra surrelit dje me pantallona te shkurtra si gjithmone, me thike tek dora per te vrare gjarperinjte qe duan te me prekin dhe te ushqehen me gjakun tim, dhe me librin e hapur para meje per te me ushqyer mendjen e etur :p

tani po vishem dhe po shkoj prap atje ku me ndalon zemra nga kenaqesia... te pres ke byfa e ullinit 500 vjecar lool
 

Delirium

Route 66 🚜
une isha ke kodra surrelit dje me pantallona te shkurtra si gjithmone, me thike tek dora per te vrare gjarperinjte qe duan te me prekin dhe te ushqehen me gjakun tim, dhe me librin e hapur para meje per te me ushqyer mendjen e etur :p

tani po vishem dhe po shkoj prap atje ku me ndalon zemra nga kenaqesia... te pres ke byfa e ullinit lool
Epo paska qene fantazia ime me fustan , pp u afrova icik 🤣
Me mire me te shkurtra pra , tua ngushtosh vrimat gjarperinjve 😋
Ka nga ata qe ruajne Ramen verdalle ?, se do vi i veshur si te tema , mos me merr no nji per killer 😋
 

Marla

PPSL
Epo paska qene fantazia ime me fustan , pp u afrova icik 🤣
Me mire me te shkurtra pra , tua ngushtosh vrimat gjarperinjve 😋
Ka nga ata qe ruajne Ramen verdalle ?, se do vi i veshur si te tema , mos me merr no nji per killer 😋
une jam e vetmja bodyguard femer e tij.
 

Marla

PPSL
Moj seriozisht e ke Ti se desh me iku timoni nga duart 😋
Dhe un do behesha lesbienne me ty e do merrnim bashke arratin.😍
mendova qe jeta eshte e shkurter, do doja te provoja dashurine dhe ngrohtesine qe jep prekja e brishte e nje femre. Dhe duke menduar qe keto te tjerat jane dhi te egra me erdhi natyrshem te besoj fort ne zemren time qe do ishe e duhura per mua <3
 

Delirium

Route 66 🚜
mendova qe jeta eshte e shkurter, do doja te provoja dashurine dhe ngrohtesine qe jep prekja e brishte e nje femre. Dhe duke menduar qe keto te tjerat jane dhi te egra me erdhi natyrshem te besoj fort ne zemren time qe do ishe e duhura per mua <3
A waw 😮
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
mendova qe jeta eshte e shkurter, do doja te provoja dashurine dhe ngrohtesine qe jep prekja e brishte e nje femre. Dhe duke menduar qe keto te tjerat jane dhi te egra me erdhi natyrshem te besoj fort ne zemren time qe do ishe e duhura per mua <3
Me duket se doli personi qe me ben te provoj 10000 nuançât ...😍dhe @Ledia me Tha nuk ekziston 🤔
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Sa e mire qe je kur mendon per zemren time te brishte, dmth kur shkruan "sa mire qe nuk jemi cift"... Trembem kur mendoj bukurine tende magjepse kur je zhveshur!
Mesa duket kjo me ben Te mos mendoj me per ty e per asnje mashkull .
Jeni shume te brishte per mua .
Nuk depertoni dot ne trurin tim ndaj adios Barnaba.
 

Delirium

Route 66 🚜
Mesa duket kjo me ben Te mos mendoj me per ty e per asnje mashull .
Jeni shume te brishte per mua . Adios Barnaba.
Oh @Vie Mos ua mbyll deren zemrave qe shperthejne si depozitat e gazit ...
-Ditari i nje ushtari
Qytet Stalin , mars 1997 😎
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top