• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Chow Chow, por kete e ka marre nje kusheri ne Rusi.
Tamam te pershtatur per klime te ftohte,ama jane teper te bukurrr.
Jam kureshtare te di,a i mundon vapa veres shume?
 

Darius

La vita è bella...
Tamam te pershtatur per klime te ftohte,ama jane teper te bukurrr.
Jam kureshtare te di,a i mundon vapa veres shume?
Une dy dit kam qe e kam marre. Por, me tha mbaje ne kondicioner nese nuk do ta qethesh. Gjithsesi, une e mora ngaqe mi pelqeu vajzes, uroj te merzitet edhe t’ja kthej sepse me dhimbset, sepse kerkon shume freski.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Une dy dit kam qe e kam marre. Por, me tha mbaje ne kondicioner nese nuk do ta qethesh. Gjithsesi, une e mora ngaqe mi pelqeu vajzes, uroj te merzitet edhe t’ja kthej sepse me dhimbset, sepse kerkon shume freski.
Eshte aq i bukur,sa ska shanc te te lej me vajza ta kthesh pas. ahahahhahahaha
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Njera qe njoh une
Vetem se ajo esht bionde
Un nje e kam gjetur vite para
Kur me doli ne nje account insta, pothuajse u nxefa per nje cast se kujtova qe mkishin vjedh foton🤣🤣🤣 stil gothic fiks si lyhem dhe si i boj un. Pastaj i thash vetes :"o budalle nuk je ti sepse nuk e ke ate varsen" 🤦‍♀️
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top